Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Zastava,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Zastava | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 19:43 ,

Zastava 101 od 78 vo vozna sostojba

Година: 70-тите
Километража: 140 000 - 149 999
04 апр. 20:06 ,

ZASTAVA 750 FICO REGISTRIRANO

300 ЕУР

Година: 1980
Километража: 0 - 4 999
04 мар. 13:31 ,

Zastava 750

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
19 авг. 14:59 ,

Zastava 128

Година: 1989
Километража: 40 000 - 44 999
26 јун. 17:46 ,

Zastava Skala 55

Година: 1989
Километража: 40 000 - 44 999
24 мај 22:26 ,

Zastava 750 Fico

Година: 1984
Километража: 25 000 - 29 999
25 јан. 21:02 ,

Zastava 128

350 ЕУР

Година: 1993
Километража: 40 000 - 44 999
28 септ. 13:26 ,

Zastava 750 -70ti

700 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 55 000 - 59 999
07 авг. 13:56 ,

Zastava 101 -83 itno

Година: 1983
Километража: 5 000 - 9 999
05 јул. 13:40 ,

Ford Fiesta ventilator za klima -96

Година: 1996
Километража: 15 000 - 19 999
30 апр. 12:49 ,

Zastava 750 -84

700 ЕУР

Година: 1984
Километража: 55 000 - 59 999
31 мар. 08:48 ,

ZASTAVA 750 -80

250 ЕУР

Година: 1980
Километража: 25 000 - 29 999
21 дек. 10:08 ,

Zastava 750 Fico -82 vo vozna sostojba

Година: 1982
Километража: 30 000 - 34 999
16 ноем. 01:16 ,

Zastava 750 -80

400 ЕУР

Година: 1980
Километража: 95 000 - 99 999
18 окт. 18:11 ,

Zastava Yugo -92 moze i zamena

Година: 1992
Километража: 5 000 - 9 999
23 авг. 12:36 ,

Zastava 128 -90

Година: 1990
Километража: 95 000 - 99 999
15 авг. 09:49 ,

Zastava 128 -00

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
13 јун. 16:14 ,

Zastava 1300 -70

Година: 70-тите
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 19:47 ,

Zastava Yugo Coral -91

360 ЕУР

Година: 1991
Километража: 45 000 - 49 999
27 мар. 15:10 ,

Ford Fiesta -94

Година: 1994
Километража: 50 000 - 54 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Zastava | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Zastava во категорија Автомобили | BMW | 316
  • Zastava 750 во категорија Автомобили | BMW | 320 | 3-серии
  • zastava во категорија Возила
  • Zastava во категорија Автомобили | Renault | R 4
  • Zastava во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | G-класа
  • zastava 101 во категорија Автомобили | Mazda | 3
  • zastava во категорија Товарни и Влечни возила | Друга марка
  • Zastava во категорија Автомобили | Zastava | Florida
  • Zastava 101 во категорија Шпорети и Микробранови печки
  • zastava во категорија Гуми и Бандажи

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации