Македонски | Shqip | English |

audi a4 | Штип | Возила

19 јан. 22:57 ,

AUDI A4 2.0 OD NOVITE MODELI

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
13 јан. 14:28 ,

Audi A4 2.0tdi facelift led avtomatic

12 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 22:40 ,

PRODVAM AUDI A4

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
14 ноем. 16:20 ,

AUDI A4 2.0 143 KS -10

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 21:18 ,

AUDI A4 2.0 tdi -05 moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 21:18 ,

AUDI A4 2.0 tdi -05 moze zamena

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 13:48 ,

AUDI A4 1.9 TDI REDESIGN

2 590 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
03 мар. 20:01 ,

Audi A4

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
04 ноем. 16:28 ,

Audi A4 1.9 TDI 1997 110KS 81KW

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
30 окт. 17:58 ,

Audi A4 1.9 Tdi 90ks/66 kw -97

1 300 ЕУР Price Reduced

Година: 1997
Километража: 350 000 - 399 999
21 окт. 16:47 ,

Audi A4 1.9 81Kw 110Ks

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 23:38 ,

Audi A4 -02 facelift nadgradena

2 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 12:09 ,

Audi A4

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 30 000 - 34 999
10 апр. 23:06 ,

Audi A4

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 17:00 ,

Audi A4 dobro zacuvano klimatronik

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
15 јул. 15:02 ,

Audi A4

16 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
26 мар. 21:01 ,

AUDI A4

2 500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
21 мар. 12:02 ,

Audi A4 9 Facelift 1.9 Tdi

2 399 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 16:21 ,

Audi A4

Година: 2006
Километража: 20 000 - 24 999
22 окт. 00:23 ,

Audi A4 2.7 s-line

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 окт. 10:49 ,

Audi A4 2.7 s-line

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 14:48 ,

Audi A4

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 14:32 ,

Audi A4 BEZ ZAMENA

2 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
03 мај 23:19 ,

Audi A4

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
10 јан. 22:07 ,

Audi

6 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
04 ноем. 22:29 ,

Audi A4 S-Line -10

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 18:57 ,

AUDI A4 REDIZAJN -00 PD

3 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2000
Километража: 150 000 - 159 999
04 септ. 03:05 ,

Audi A4 -97

2 990 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
02 септ. 18:30 ,

Audi A4 tdi registrirana pred 7 dena

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
02 септ. 17:58 ,

Audi A4 -97

2 990 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 04:56 ,

Audi A4 -97

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
14 јун. 15:43 , ,

Audi A4 -97

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
06 мај 17:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 66kw -96

2 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
05 мај 14:41 , ,

Audi A4 1.9 TDI 66kw -96

2 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
29 апр. 11:03 ,

Audi A4 -96

2 600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 20:26 ,

Audi A4 1.9 TDI 116ks -97 redizajn ITNO

3 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
09 ноем. 04:41 ,

Audi A4 1.9 tdi -99

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
02 ноем. 11:38 ,

Audi A4 tdi -99 vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
23 авг. 18:36 ,

AUDI A4 1.9TDI -99

3 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 14:04 ,

BMW Coupe i Audi A4 -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 мар. 17:14 ,

Audi A4 -05

8 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 18:56 ,

AUDI A4 19TDI 90KS FULL OPREMA -97

2 700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999


Кон почеток