Македонски | Shqip | English |

Golf | Струга | Возила

22 септ. 14:32 ,

VW Golf 6 2.0

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 00:21 ,

VW Golf 3 tdi

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
29 мај 17:04 ,

BMW 525 Itno

1 900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
24 апр. 22:03 ,

VW Golf 3 TD -96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
07 мар. 16:26 ,

VW GOLF 6 1.6TDI -12

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
29 фев. 16:29 ,

VW Golf 5 donesena od stranstvo SWISS

4 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
02 јан. 20:04 ,

VW Golf -85

800 ЕУР

Година: 1985
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 09:59 ,

VW Golf 5

4 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 01:13 ,

VW Golf 6 1.6 tdi

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
09 ноем. 22:04 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 4MOTION

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
29 окт. 15:58 ,

VW Golf 6 1.6 tdi -10

8 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
26 септ. 21:02 ,

VW GOLF 5 -08 1,9 dizel

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
05 јул. 23:49 ,

VW Golf 7

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 95 000 - 99 999
16 јун. 16:28 ,

VOLKSWAGEN Golf 4 Cabrio

2 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 15:23 ,

BMW X5 3.0 SD

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 мар. 17:36 ,

VW Golf 3 karavan

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 15 000 - 19 999
03 мар. 13:55 ,

VW Golf 5

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 15:19 ,

VW Golf 4 1.9 tdi

2 000 000 МКД

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
06 јан. 21:26 ,

Golf 5

Година: 2005
Километража: 20 000 - 24 999
12 ноем. 13:19 ,

VW Golf 5 2.0

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 10:14 ,

VW Golf 6

8 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
12 окт. 09:02 ,

VW Golf 5 2.0 tdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
13 септ. 11:11 ,

VW Golf V 4Matic

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 септ. 20:42 ,

VW GOLF V 1.9 TDI GOAL

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
14 јул. 20:08 ,

VW Golf 5 GT TDI

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 04:27 ,

VW Golf 4 1.8

1 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 00:04 ,

VW GOLF

1 600 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
01 мај 03:32 ,

VW Golf

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
19 апр. 16:25 ,

Mercedes-Benz E 320

11 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 апр. 20:40 ,

VW Golf 3 1.9d

1 800 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
13 мар. 21:41 ,

VW Golf 5 1.9 tdi TOP

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 мар. 09:15 ,

Golf 5 1.9 tdi

5 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
11 мар. 18:39 ,

VW Golf 1.9 TDI

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 21:29 ,

VW Golf 4 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 јан. 12:58 ,

VW Golf 4 1.9 TDI

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 ноем. 23:08 ,

VW Golf 4 Moze Zamena

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 18:50 ,

VW Golf 4 kabrio 1.6 benzin

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
04 окт. 22:15 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks

5 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
03 септ. 19:54 ,

VW Golf 1.9 tdi

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 11:39 ,

VW Golf

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 19:43 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

2 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
01 јун. 16:37 ,

VW Golf 3 1.9 turbo dizell

1 600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 250 000 - 299 999
20 мај 18:08 ,

VW Golf 3

1 700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 17:31 ,

VW GOLF V

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

  • Golf 5 во категорија Автомобили
  • golf 5 во категорија Автомобили
  • golf во категорија Автомобили
  • golf во категорија Автомобили
  • Golf во категорија Автомобили
  • Golf 6 во категорија Автомобили
  • Golf во категорија Автомобили
  • Golf во категорија Автомобили
  • Golf 5 во категорија Автомобили
  • Golf во категорија Автомобили

Кон почеток