Македонски | Shqip | English |

audi a4 | Струга | Возила

18 јан. 13:46 ,

Audi A4 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јан. 08:25 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI Avtomatik

9 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
28 дек. 22:51 ,

Audi

9 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
14 дек. 19:56 ,

Audi a4

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 17:39 ,

AUDI A4 2.5 TDI S-LINE

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 јул. 21:49 ,

Audi A4 2.5

3 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 09:48 ,

Audi A4 -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
19 фев. 16:34 ,

AUDI A4 2.5 TDI S-LINE

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
26 окт. 18:22 ,

Audi A4 2.7 TDI -08

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 13:34 ,

AUDI A4 1.9 TDI -01 131PS

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 јул. 12:15 ,

Audi A4 1.8 Benzin Automatic

2 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
13 апр. 23:01 ,

Audi A4 2.0 tdi

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 мар. 14:46 ,

Audi A4 -09

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
14 фев. 22:30 ,

Audi A4 -08

10 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 01:11 ,

Audi A4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 10:58 ,

Audi А4 1.9tdi 131ks

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг. 22:01 ,

Audi A4

1 700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
01 авг. 19:01 ,

Audi A4 1.9tdi 131ks

4 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 19:42 ,

Audi A4 tdi

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 апр. 21:30 ,

Audi A4

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 јан. 20:00 ,

Audi A4 2.5 tdi quattro

3 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
19 дек. 20:05 ,

Audi A6

Година: 2012
Километража: 100 000 - 109 999
15 дек. 08:54 ,

Audi A4

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
25 ноем. 23:30 ,

Audi A4 1.9 TDI 116ks

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
14 септ. 14:17 ,

Audi A4 2.5 quattro

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 јун. 20:25 ,

Audi A4 2.5 tdi 150 ks

2 400 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 300 000 - 349 999
12 јун. 10:27 ,

Audi A4

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
10 мар. 19:18 ,

Audi A4 2.0

12 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
13 дек. 17:06 ,

Audi A4 1.9

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 23:06 ,

Audi A4 1.8 turbo -95

1 700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 00:15 ,

Audi A4 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 јан. 12:15 ,

Audi A4 -95

2 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 06:22 ,

Audi A4 -08

9 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
02 ноем. 16:42 ,

Audi A4 1.9 TDI -01

5 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 15:29 ,

AUDI A4 -08

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 10:00 ,

Audi A4 -10

18 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 03:13 ,

Audi A4 1.9 tdi -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 16:26 ,

Audi A4 so ful oprema -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 11:25 ,

Audi A4 -04

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
12 мај 18:59 ,

Audi A4 1.8T S line - 96

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
26 апр. 16:12 ,

Audi A4 1.9 tdi kako od fabrika -00

3 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
12 апр. 21:18 ,

Audi A4 1.9 TDI 110 Ks

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
28 мар. 15:58 ,

Audi A4 2.0TDI Sport line+Panora Navi Xenon Pdc-11

22 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999

Слични пребарувања

Audi a4 audi A4 Audi A4 Audi a4 Audi a4 Audi A4 Audi a4 Audi a4 Audi a4 Audi a4

Кон почеток