Македонски | Shqip | English |

fiat punto | Струга | Возила

05 окт. 10:48 ,

Fiat Punto

1 299 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
13 мај 22:06 ,

Fiat Punto

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
17 апр. 15:47 ,

Fiat Grande Punto 1.2

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
06 апр. 19:55 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN/PLIN

3 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
20 ноем. 13:54 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN/PLIN

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 20:30 ,

Fiat Grande Punto 1.4 57kw/77ks

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 19:26 ,

Fiat Grande Punto 1.4 57kw/77ks

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
01 јун. 00:08 ,

Fiat Bravo zamena za Fiat Punto benzin

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
26 апр. 20:48 ,

Fiat Punto klima reg 12 03 2018

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
04 апр. 10:49 ,

Fiat Punto

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јан. 12:38 ,

Fiat Grande Punto 1.3 jtd 125.000 km prv gazda

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 ноем. 16:54 ,

Fiat Grande Punto -08

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 јун. 11:32 ,

Fiat Punto 1.2 benzin -95

1 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 160 000 - 169 999
09 дек. 20:41 ,

FIAT PUNTO 1.2 ELX FULL REG SERVIS -01 LAKI

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
25 мај 23:49 ,

Fiat Punto -96

1 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 110 000 - 119 999

  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Автомобили
  • Fiat punto во категорија Возила
  • Fiat punto во категорија Автомобили

Кон почеток