Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Honda,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Honda | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 апр. 10:20 ,

Honda Jazz 1.4 automatik steptronic tiptronic

4 770 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
04 мар. 10:22 ,

Honda CBR

2 300 ЕУР

Година: 1999
14 дек. 18:36 ,

HONDA civic

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
29 септ. 23:12 ,

HONDA civic

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
15 авг. 18:27 ,

HONDA Civic

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
25 јун. 16:25 ,

Honda CRV

16 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
27 фев. 08:10 ,

Honda Accord 2.2 ICTDI

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
29 окт. 17:00 ,

HONDA ACCORD

1 950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 септ. 09:53 ,

Honda Accord 2.2 I-DTec 151 HP -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 14:04 ,

Honda Civic Sport 1.6 v-tech

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 20:44 ,

Honda CRV 2.2

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
01 апр. 22:42 ,

Honda cbr 250 rr

2 300 ЕУР

Година: 2011
05 дек. 21:47 , ,

Honda Accord

2 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 јан. 06:31 ,

Kupena vo ch

12 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
04 мај 22:06 ,

Honda Civic

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 апр. 12:07 ,

Honda Civic

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
12 апр. 23:49 ,

Honda CR-V

10 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
25 ноем. 01:38 ,

Honda Civic -11

8 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Honda | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Honda во категорија Моторцикли (над 50cc) | Yamaha | MT
  • Honda во категорија Моторцикли (над 50cc) | Honda
  • Honda civic во категорија Автомобили | Mazda | Mazda3
  • Honda во категорија Автомобили | Honda | Odyssey
  • Honda civic во категорија Автомобили | Porsche | Cayenne
  • honda civic во категорија Автомобили | Peugeot | 207
  • Honda во категорија Автомобили | BMW | 320 | 3-серии
  • Honda во категорија Автомобили | Fiat | Punto Evo
  • Honda во категорија Автомобили | Audi | RS6 | RS-модели
  • honda во категорија Автомобили | Lada

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации