Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Kuka,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Kuka | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI klima uvoz od Germanija

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
23 авг. 13:55 ,

Range Rover Sport 3.6 tdv 8 hse neuvezuvan

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
19 јул. 15:35 ,

Ford Mondeo 2.0 tddi

1 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 18:42 ,

Volvo S80 vo odlicna sostojba

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
28 апр. 14:29 ,

Opel Corsa 1.2 twinport benzin

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
25 мар. 08:53 ,

VW Golf 6 Variant 2.0 tdi

6 899 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
15 јан. 23:49 ,

BMW 320 Gran Turismo xDrive Modern Line

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999
10 окт. 18:24 ,

Se Prodava Opel Signum REDIZAJN 1.9 CDTI

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 22:22 ,

OPEL VEKTRA FACELIFT 2.0DTI STAKLO

1 600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
05 мар. 21:50 ,

FORD GALAXY 2.0TDCI 140KS GHIA

4 850 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
21 окт. 11:51 ,

Mercedes-Benz C 200

2 800 МКД

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 14:43 ,

Land Rover Original od UK Registriran

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 18:18 ,

Ford Galaxy

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 22:29 ,

Ford Galaxy 1.9 -01

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
11 мар. 23:42 ,

FORD MONDEO 2.0TDDI

2 599 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 20:10 , ,

Peugeot 406 re dizajnot

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
23 ноем. 17:50 ,

PEUGEOT 407 SPORT

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 16:14 ,

Peugeot 406 20 HDI redizajnot

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
25 окт. 22:19 ,

Opel Vectra 2.0 I

1 000 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 17:57 ,

VOLVO S80 Momentum D5 185KS

10 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 јул. 17:54 ,

Opel Vectra karavan

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
03 јан. 21:17 ,

FIAT SCUDO 1.9 TD KLIMA 8+1 SERVO EVRO KUKA

1 700 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 14:42 ,

Audi 80 -94

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 15:43 ,

MERCEDES E 220 CDI -04

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
08 авг. 13:42 ,

VW Passat 1.9 TDI 90 KS REGISTRIRAN

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
05 авг. 19:40 ,

VW Passat 1.9 tdi 90 ks registriran -97

2 100 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
27 јул. 09:33 ,

VW Passat 1.9 TDI -97 registriran -17

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
11 јул. 18:18 , ,

Audi A3 1.6 -00

3 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 04:18 ,

Alfa Romeo 166 2.4 jtd -02

2 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
17 дек. 21:11 , ,

Mercedes C 220 cdi 145hp -03

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
03 окт. 23:49 ,

Audi A6 3.0TDI quattro S line ABT Perf 272PS-05

9 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 авг. 20:53 ,

Fiat Punto 1.9JTD KLIMA SERVISNA KNI 94000kmORG-02

2 950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 90 000 - 94 999
09 авг. 01:35 ,

KIA CARENS FULL OPREMA -02

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 јул. 01:48 ,

Renault Scenic -02

2 600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
02 јул. 01:52 ,

VW Sharan -01 nov uvoz Ch 6 brzini

4 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 апр. 18:20 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 131 KS -03

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 19:23 , ,

Opel Vectra 1.6 -91

1 100 ЕУР

Година: 1991
Километража: 250 000 - 299 999
02 мар. 18:18 ,

OPEL ASTRA KARAVAN 2.0 DTI UVOZ OD SVAJCARIJA

3 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
01 фев. 17:53 ,

Citroen Berlingo 20hdi -05

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
29 јан. 17:47 ,

Audi A4 tdi 110 ks -96 moze zamena

3 000 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
20 јан. 22:10 ,

OPEL VECTRA 2.0 DTI REGISTRIRANA EKSTRA -98

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
17 јан. 20:43 ,

Opel Zafira ful oprema - 99

2 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 19:26 ,

Audi A6 3.0TDIQuattro ABT Performance 199kwUNIK-05

11 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Kuka | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • kuka во категорија Резервни делови
  • Kuka во категорија Куќи/Вили
  • Kuka во категорија Автоделови и Опрема
  • kuka cento во категорија Живеалишта
  • Kuka vo cento во категорија All Category
  • Kuka во категорија Плацови/Ниви и фарми
  • kuka pod kirija во категорија Куќи/Вили
  • kuka во категорија Автомобили | Citroën | C4
  • kuka vo butel 1 во категорија Бараки и Гаражи
  • Kuka za traktor во категорија Земјоделски и Шумски возила

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации