Македонски | Shqip | English |

Тетово | Возила


Денес 08:52 Претпријатие ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 08:13 ,

BMW 320D E90 Full M Packet

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 03:25 ,

BMW 530

7 450 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
Денес 03:03 ,

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 02:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:17 , ,

VW Golf 3 karavan

1 400 ЕУР

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 01:38 ,

VW Golf 7 1.6 -13

13 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:58 ,

Bmw X1 2.0 4X4 automatik CH

15 999 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:50 , ,

VW Passat

9 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:08 ,

VW Golf 6 Highline 1.4 TSI 122 ks 2011

6 699 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 21:36 , ,

Mercedes-Benz S500 Long

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:59 ,

Fiat punto 1.2

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:10 ,

KTM 459cc 2017

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:00 ,

Citroen C4

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:15 ,

Opel Astra -05

3 400 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:38 ,

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 17:26 ,

FIAT 500 1.3 DIZEL MULTIJET

5 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:15 , ,

VW Pasat CC

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:40 Претпријатие ,

Audi A6 2.7 tdi (Quattro) god 2005.6

5 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 16:20 Претпријатие ,

RENAULT KANGOO 1.5 DCI

2 950 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:20 Претпријатие ,

VW CRAFTER 35 2.0 TDI 143 PS 2012

13 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:17 ,

Opel Zafira

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:53 ,

BMW X5 3.0d

22 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999


Кон почеток