Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes benz,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes benz | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:38 ,

Mercedes Benz Cls 320 dizel 2008 Urgjent

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:58 ,

Mercedes-Benz C220

5 499 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:32 ,

Mercedes-Benz CLS 250cdi 2015

Година: 2015
Километража: 50 000 - 54 999
Вчера 17:58 ,

Mercedes-Benz 350 BlueTEC AMG 4matic 2012

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:05 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLS 320CDI 165kw 2006 Avtocentar

9 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:37 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B180 cdi 80kw 2007 Avtocentar

4 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:30 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 190 2.0 benzin 119.000km 1982

5 200 ЕУР

Година: 1983
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 10:30 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 123 200d dizel 1981

5 200 ЕУР

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 15:23 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 200 cdi avangard 2006 moze zamena

3 150 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 14:52 ,

Mercedes-Benz E 320 CDI 4-Matic Avantgade Sport

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
17 септ. 13:13 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA 220 d 4matik

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
17 септ. 13:09 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA 220 d 4matik

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999
17 септ. 10:00 Претпријатие ,

Mercedes-Benz 350 BlueTEC AMG 4matic 2012

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
17 септ. 08:24 Претпријатие ,

Mercedes-Benz S400 d Long 4-Matic Amg

190 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
17 септ. 08:16 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLS 400d AMG 4 matik Edition

79 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 80 000 - 84 999
17 септ. 00:06 , ,

Mercedes-Benz A Class 140

2 300 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 23:15 ,

Mercedes-Benz A 170

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 35 000 - 39 999
16 септ. 18:58 ,

MERCEDES-BENZ VANEO 1.7

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
16 септ. 17:57 ,

Mercedes-Benz 320cdi

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 20 000 - 24 999
10 септ. 20:22 ,

MERCEDES-BENZ C220

13 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 10:32 , ,

Mercedes-Benz A140

1 550 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 16:25 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 авг. 15:44 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLA 200 CDI automatic full 2013

23 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
17 авг. 15:42 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220 CDI 195ks autom 2017

34 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
13 авг. 16:04 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220 CDi 1997

1 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 11:31 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
18 јул. 14:06 ,

Mercedes-Benz S 500 2010

24 900 МКД

Година: 2010
Километража: 20 000 - 24 999
09 јул. 00:10 , ,

Mercedes-Benz ML 320 4matic

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
05 јул. 19:24 , ,

Mercedes-Benz C200 2003

2 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 15 000 - 19 999
03 јул. 16:04 ,

Mercedes-Benz C 200 4 matic 2019

42 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
01 јул. 10:41 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 200 CDI full 2007

7 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
12 јун. 11:16 ,

Mercedes-Benz GLE Coupe 350 4m AMG 2020

95 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 25 000 - 29 999
10 јун. 15:35 ,

Mercedes-Benz E 350 D AMG

47 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 90 000 - 94 999
24 мај 11:30 ,

Mercedes-Benz CLA 220 d 4matik

25 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 65 000 - 69 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes benz | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • mercedes benz во категорија Автомобили | Lexus | SC 430
  • Mercedes Benz во категорија Автомобили | Daewoo | Matiz
  • Mercedes Benz во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | C 180 | C-класа
  • Mercedes benz во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Mercedes Benz во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Mercedes benz во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | S 350 | S-класа
  • Mercedes Benz во категорија Возила
  • mercedes benz во категорија Куќи/Вили
  • Mercedes Benz E220 во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | E 200 | E-класа
  • Mercedes benz во категорија Автомобили | Porsche

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации