Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Stan,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Stan | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:49 ,

Renault Megane RS Trophy 2020

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
16 септ. 13:32 Претпријатие ,

Bentley Continental GT 4.0 V8

110 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
05 авг. 20:03 ,

BMW 530d GT 2016 2017

30 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
02 авг. 21:40 ,

BMW 530d GT 2017-16

30 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 15:48 ,

Audi A4 2017 2.0 TDI 150 KS

24 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 60 000 - 64 999
02 фев. 09:20 ,

Bentley Continental GT 4.0 V8

110 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 60 000 - 64 999
15 ноем. 17:07 ,

Mini ONE Nov 2020 od salon

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
02 јан. 19:56 , ,

PORSCHE CAYENNE ODLICEN ITNO

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
07 авг. 20:48 ,

Ford Transit

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 септ. 16:14 , ,

BMW X6 3.0D

37 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 20:01 ,

BMW e 93 330d pack m FULL FULL

23 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
12 јул. 16:40 ,

BMW 730 D -10

35 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
30 мар. 22:33 ,

BMW F10 520

29 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 13:40 ,

BMW 730 D -10

46 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 11:28 ,

BMW 530 D moze zamena -04

12 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Stan | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации