Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 4 , по категорија , или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 септ. 16:16 Претпријатие ,

OPEL ASTRA J 1.7CDTI 2010G ***SALON ***

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
30 септ. 13:18 ,

VW Golf 4 1.4 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 септ. 11:47 ,

VW Golf 4 1.4 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 19:00 ,

VW Golf 4 1.4 - 1999 - ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 18:49 ,

VW Golf 4 1.4 - 1999

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 10:36 ,

VW Golf 4 1.4 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 12:18 ,

VW Golf 4 1.4 -99

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 21:24 ,

Golf 4 1.4 - 1999 god.

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 00:43 ,

Golf 4 - 1.4- 1999

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 авг. 20:24 ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
20 авг. 15:59 ,

VW Golf 6 1.6 tdi team

8 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 02:43 , ,

Audi a3

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 25 000 - 29 999
25 фев. 00:32 ,

VW Golf 4 -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 18:14 ,

VW GOLF 4 TDI -07

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 15:23 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 апр. 13:09 ,

VW Golf 4

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 13:22 ,

GOLF 6 1.6 benzin fabricki plin PERFEKTEN

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 18:12 ,

VW Golf 4 1.9 TDI

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
25 авг. 13:18 ,

VW Golf 4 1.9tdi odlicen

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
17 јул. 14:34 ,

VW Golf 4 1.9tdi -99

2 999 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 апр. 12:13 ,

VW Golf 5 1.9TDI registriran

4 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
18 апр. 17:07 ,

VW Golf 4 benz/plin

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 12:11 ,

VW Golf 4

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 18:17 ,

VW Golf 4 tdi 110ks

2 450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 јан. 16:37 ,

VW Golf 4

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
10 јан. 18:25 ,

VW Golf 5 1.9TDI 105ks

4 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
11 дек. 21:24 , ,

VW Golf 4

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
29 ноем. 19:51 ,

VW Golf 1.9 TDI 105ks Comfortline

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 04:56 ,

VW Golf GTD sport TDI 2.0 DSG 125kw (170ks)

6 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 15:18 ,

VW Golf 4 110k

Година: 1997
Километража: 45 000 - 49 999
11 окт. 15:28 ,

Volkswagen Golf 4 1.9 dizel 66kw 90 k

2 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
21 авг. 17:19 ,

Mercedes E 270

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 23:12 ,

VW Golf 4 tdi PD 101ks moze zamenaza Golf 5

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 13:17 ,

VW Golf 4

2 888 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 19:57 ,

VW Golf 4 s-line 6 brzini itno

2 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 06:22 ,

CHEVROLET AVEO 1,4 ATEST PLIN

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
09 мај 21:52 , ,

VW Golf 4

2 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 01:38 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 110KS HIGH LINE MODEL

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
04 апр. 14:32 ,

VW Golf 4 TDI

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 мар. 15:14 ,

VW Golf

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
03 дек. 15:41 , ,

VW Golf 4 tdi

3 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 22:27 ,

VW Golf IV -99

3 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
09 септ. 16:29 ,

VW Polo -97 Zamena za VW Golf 4

1 600 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 23:19 ,

VW GOLF 3 1.9 90KS RABBIT MODEL FULL OPREMA -97

Година: 1996
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 08:08 , ,

VW Golf 4 -98

3 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
21 апр. 10:42 ,

VW Golf 4 TDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување golf 4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 4 golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 Golf 4 golf 4 Golf 4

Кон почеток