Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes , по категорија , или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!


Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 17:52 ,

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:18 ,

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:13 Претпријатие ,

MERCEDES-BENZ A160 CDI AVANTGARDE -08 ODLICEN A.C. AVTO ALEX

3 980 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
06 мар. 13:03 ,

MERCEDES-BENZ ML 270 MOZE ZAMENA

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 11:41 ,

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
22 фев. 16:29 ,

Merceses benz

900 МКД

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
22 фев. 12:55 ,

Mercedes B150

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
23 ноем. 23:20 Претпријатие ,

Mercedes Benz CLS 320 CDI 2008г

11 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 0 - 4 999
15 ноем. 02:57 ,

Se prodava mercedes c 200 vo odlicna sostojba

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
30 окт. 19:37 ,

Mercedes E270

5 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
02 окт. 15:09 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E 240 -04

6 200 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
08 септ. 17:24 ,

Mercedes-Benz C

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 19:28 ,

Mercedes-Benz C 200 CDI BlueEfficiency

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
25 авг. 21:03 ,

Mercedes-Benz A klasa 180 CDI

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
21 авг. 00:16 ,

MERCEDES GLE 350 AMG 4MATIC

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
13 јул. 12:46 ,

Mercedes-Benz A 180 Avangarde

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
25 јун. 03:14 ,

se prodava mercedes c220 coupe

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 22:28 ,

Mercedes c250 TD

2 300 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
11 фев. 22:03 ,

MERCEDES BENZ E280 CDI AUTOMATIK -06 TRONIC

3 999 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
06 фев. 22:42 ,

Mercedes-Benz A klasa 180 cdi

3 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
28 јан. 20:53 ,

Mercedes C200 kompressor

2 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 150 000 - 159 999
16 дек. 21:51 ,

Mercedes-Benz ML 320

10 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
16 дек. 17:23 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI AVANGARD

7 100 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 07:53 ,

Mercedes-Benz B 180 ITNO

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 01:08 ,

Mercedes-Benz E220

2 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 14:09 ,

Mercedes Benz c200 cdi -01

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!

Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.


Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.


Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.


Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!


Продажба и купување на Пазар3.мк

Доколку за Вашето пребарување mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.


Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.


Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."


Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации