Македонски | Shqip | English |

Виница | Возила

22 ноем. 17:06
Линк
,

VW Polo 1.9 SDI

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999

Вчера 00:21 ,

Renault Laguna moze zamena

Година: 1997
Километража: 5 000 - 9 999
02 дек. 07:34 ,

Opel Insignia 4x4

6 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 дек. 01:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
01 дек. 13:02 ,

Audi A6

6 400 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 10:50 ,

Peugeot 205

Година: 1998
Километража: 170 000 - 179 999
28 ноем. 20:38 ,

Mazda CX-7

10 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 15:55 ,

Suzuki Splash 1.0

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 ноем. 12:44 ,

Volvo S60 so neispraven motor za delovi

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 ноем. 17:06 ,

VW Polo 1.9 SDI

1 999 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
20 ноем. 12:30 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI -13

9 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
15 ноем. 02:57 ,

Vw Golf 7, 1.6TDI Bluemotion

12 300 МКД

Година: 2015
Километража: 150 000 - 159 999
08 ноем. 16:06 ,

Ford focus 1.8 tdci 2002

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 окт. 18:16 ,

BMW 730d -10

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 22:20 ,

Renault Laguna II 1.9 dci

2 250 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
22 септ. 11:34 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI -08

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
16 септ. 00:33 ,

Suzuki splash

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 17:58 ,

VW Volkswagen Passat 1.9

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
30 авг. 08:35 ,

Se prodava

1 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
12 авг. 20:51 ,

Prodavam Fiat Sedici 1.9 multijget 4*4

4 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
12 авг. 15:34 ,

Peugeot 407 -05

2 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 35 000 - 39 999
11 авг. 17:19 ,

Se prodava VW Touran 1.9 tdi,105ks

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јул. 00:45 ,

VOLVO V50 1.6D

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
09 јул. 00:08 ,

Citroen c5

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 17:39 ,

Volvo C30 1.6 DRIVe -09

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 00:17 ,

Avtomobil

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 16:50 ,

Avtomobil

350 ЕУР

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
13 јун. 14:13 ,

Ml 280cdi

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999


Кон почеток