Македонски | Shqip | English |

Продажба и купување на возила

Секакви видови на возила се продаваат и купуваат на Пазар3.мк! Доколку продавате автомобили, тешки товарни возила, земјоделски возила, мопеди и др. регистрирајте оглас веднаш! Доколку пак купувате автомобили, тешки товарни возила, земјоделски возила, мопеди и др. погледнете ги сите Пазар3 огласи!


Денес 11:47 ,

KIA Sportage 2.0

5 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 11:46 , ,

PORSCHE CAYENNE S 4.8 400KS -12

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:46 , ,

TOYOTA YARIS 1.4 D 90KS AUTOMATIK -2007

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:45 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150KS HIGHLINE -16

17 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:43 , ,

BMW 635d FACELIFT 300 KS CABRIO INIDIVIDUAL -09

19 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:43 , ,

Skoda Octavia

5 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:42 , ,

BMW X5 30d 235KS XDRIVE M PAKET -08

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Продажба и купување на возила - Пазар3 огласи

Во категоријата "Возила" се купуваат и продаваат Автомобили, Тешки Возила, Комбиња, Виљушкари, Земјоделски и Шумски Возила, Автоделови и Опрема, Моторцикли (над 50cc), Оштетени возила (за делови), Мопеди (под 50cc), Делови за мотори/мопеди и Опрема, Кампинг возила, Сервис за Возила и Бродови и Водни скутери.

 

Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!
Кон почеток