Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

30 јул. 11:28
Линк
,

Mercedes-Benz E 350 blue efficiency diesel

20 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999

30 јул. 11:28 ,

Mercedes-Benz E 350 blue efficiency diesel

20 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
06 јун. 10:44 ,

Mercedes-Benz C 220 W 204 model 2008

8 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
30 ноем. 10:18 ,

Mercedes-Benz ML 320

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 окт. 10:26 ,

VW Tiguan 2011

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
19 авг. 01:02 ,

Mercedes-Benz C 290 dizel 2002

3 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
22 авг. 22:46 ,

Mercede a 160

1 750 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 15:04 ,

Mercedes Vito 109 CDI

4 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 окт. 19:33 ,

Mercedes-Benz C 200 2.0 cdi

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 19:58 ,

VW Golf 5 2.0 TDI Automatic

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 мар. 18:48 ,

Mercedes-Benz 220 TOP SOSTOJBA

16 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
12 мар. 05:29 ,

Mercedes-Benz 124- 200 d

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
09 окт. 16:56 ,

Mercedes-Benz 300 D

Година: 70-тите
Километража: 170 000 - 179 999
08 мај 23:52 ,

Mercedes C 220

7 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 21:00 ,

Mercedes B180 cdi

6 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 17:31 ,

MERCEDES 270

Година: 2003
Километража: 0 - 4 999
24 ноем. 13:52 ,

Mercedes Е 250 avangard -99

2 700 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
25 апр. 12:41 ,

Mercedes E320 CDI ITNO

6 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
12 дек. 18:28 ,

Mercedes 220 -02 Mozna zamena

Година: 2002
Километража: 15 000 - 19 999
29 авг. 18:02 ,

MERCEDES C180 BENZIN -94

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
04 авг. 17:48 ,

Mercedes E 220 -02

9 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 21:45 ,

Mercedes 270 -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 14:09 ,

Mercedes E 220 -05

6 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 21:01 ,

Mercedes B 180 CDI -06

8 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
20 јун. 05:17 ,

Mercedes 300 -92

1 600 ЕУР

Година: 1992
Километража: 30 000 - 34 999
07 јун. 09:58 ,

Mercedes C 250 -94

1 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 180 000 - 189 999
04 јун. 19:28 ,

Mercedes ML 320 CDI -16

21 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 45 000 - 49 999
28 мар. 19:06 ,

MERCEDES E 250 -99

3 600 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 180 000 - 189 999
18 мар. 09:44 ,

MERCEDES-BENZ E 320 MOZE ZAMENA -03

7 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
27 фев. 16:21 ,

Mercedes E270 -03 itno i evtino

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 фев. 12:43 ,

Mercedes A 160 CDI Elegance -01

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
04 фев. 21:05 ,

Mercedes-Benz CLK 230 benzin -98

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 160 000 - 169 999
26 дек. 02:45 ,

Mercedes C 320 -02 160000km

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
17 дек. 02:37 ,

Mercedes-Benz C250 TD -98

3 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 ноем. 06:43 ,

Mercedes S 320 presidenciale -03

6 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
14 окт. 10:20 ,

Mercedes C 250 -94

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 15 000 - 19 999
11 авг. 19:36 ,

Mercedes GAZ 69

2 500 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 100 000 - 109 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Mercedes во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | MB 100
  • Mercedes во категорија Возила
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | GLK 220 | GLK-класа
  • Mercedes во категорија Автомобили | Corvette | C6
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | CLS 320 | CLS-класа
  • Mercedes во категорија Автомобили | BMW | 335 | 3-серии
  • mercedes во категорија Автомобили | UAZ
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | CLK 320 | CLK-класа
  • Mercedes во категорија Автомобили | Volvo | V60

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации