Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор ford,по категорија,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: ford | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 септ. 11:27 ,

Ford mindeo 2.0 Gija Lux model

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 17:32 ,

Ford Conect 1.8 TDCI -08

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 фев. 17:42 ,

Ford Escort

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 150 000 - 159 999
07 јан. 08:05 ,

Ford Escort

315 ЕУР Намалена цена

Година: 1994
Километража: 190 000 - 199 999
03 ноем. 14:53 ,

FORD ESCORT

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 170 000 - 179 999
30 окт. 10:00 ,

Ford Focus TDI

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
16 авг. 13:40 ,

FORD KA

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
27 јул. 23:32 ,

Ford Escort 1.4 clx atestiran plin+euro kuka

650 ЕУР

Година: 1992
Километража: 120 000 - 129 999
26 јун. 17:01 ,

Ford Focus TDCI -04

4 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 20:09 ,

Ford Fusion 1.6 benzin so full oprema

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
15 апр. 14:59 ,

Ford Fiesta Clx

650 ЕУР

Година: 1993
Километража: 300 000 - 349 999
09 апр. 00:20 ,

Ford Orion 1.8

800 ЕУР

Година: 1992
Километража: 0 - 4 999
02 окт. 13:25 ,

Ford Focus

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 160 000 - 169 999
08 септ. 23:38 ,

Ford Escort vo odlicna sostojba

700 ЕУР

Година: 1997
Километража: 20 000 - 24 999
30 јул. 12:01 ,

Ford mondeo za delovi

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
12 јул. 08:14 ,

Ford Aerostar

850 ЕУР

Година: 1994
Километража: 20 000 - 24 999
27 мај 12:27 ,

Ford Mondeo

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
02 мај 22:15 ,

Ford Focus

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 09:21 ,

Ford Focus

2 450 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
10 дек. 18:44 ,

FORD MONDEO socuvan

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 170 000 - 179 999
26 јун. 21:45 ,

Ford Galaxy tdi -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 мар. 17:33 ,

Audi A2 so pominati realni 194000km -01

3 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 03:15 ,

Ford Mondeo 24v6 -95

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
27 ноем. 20:05 ,

FORD FOCUS ITNO -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 11:24 ,

Ford Mondeo -98

1 300 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
27 окт. 22:20 ,

FORD FOCUS -02 ITNO

2 690 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 септ. 02:57 ,

FORD FOCUS TDDI 90 KS -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
17 септ. 22:04 ,

FORD FOCUS TDDI 90 KS -04

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
03 септ. 15:43 ,

Ford Escort 1.8 -00

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 10 000 - 14 999
22 авг. 15:30 ,

FORD FOCUS 1.8 90ks 66 kv -99

2 550 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување ford | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации