Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 20:55 ,

Mercedes-Benz C220 d AMG line 9-G navi kamera karbon F1 koza

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 20:22 ,

Ford Fiesta 1.4 benzin prv sopstvenik

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 20:22 ,

Mercedes-Benz 220cdi 1998

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:56 ,

Fiat Punto 1.3 75 ELX 5V / BENZIN / PLIN

Година: 1995
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:56 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:38 ,

Mazda CX-7 dizel 4x4 2010

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:24 Претпријатие ,

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN ***71KW-96KS***

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 10:23 Претпријатие ,

RENAULT MEGANE 1.5DCI 2010GODINA***EURO 5***

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:22 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9TDI 77kw 105ks redizajn

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:20 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.2 benzin 59kw 80ks euro 4

3 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:17 Претпријатие ,

Hyundai i30 1.6crdi 2009 66kw 90ks

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:16 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:13 Претпријатие ,

Audi A4 1.9tdi 85kw 116ks novo vozilo

6 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:11 Претпријатие ,

Opel Corsa C 1.4 benzin euro 4

2 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:11 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6hdi 80kw 109ks

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:10 Претпријатие ,

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:10 Претпријатие ,

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:09 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6 HDI 66kw 90ks euro 4

4 950 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:07 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4 HDI 2011 euro 5

5 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 23:20 ,

OPEL CORSA 1.4 16V COLOR EDITION OPC

5 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:50 ,

Skoda Fabia 1.2HTP 60hp Benzin/Plin 2009g NEUVEZENA!!

3 199 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 22:41 ,

Opel Corsa 1.2 16V full odlicna

2 690 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:06 Претпријатие ,

Renault Laguna III 1.5dci 110ks 6 brzini

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:05 Претпријатие ,

Audi A3 1.6 TDI 105ks facelift 2010

7 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:04 Претпријатие ,

Hyundai Getz 1.1 66ks redizajn model 2009

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:04 Претпријатие ,

Subaru Legacy 2.0D 150ks boxer AWD 4x4 facelift 2013

9 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:03 Претпријатие ,

Opel Corsa D 1.3 CDTI 75ks ecoflex cosmo

3 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:32 Претпријатие ,

Opel Astra H 1.7cdti redizajn cosmo sedan novo vozilo

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:31 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 dizel 140ks model 2009 servisna kniska nova

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:31 Претпријатие ,

Suzuki SX4 1.6hdi 90ks model 2008 novo vozilo

5 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:30 Претпријатие ,

Kia Ceed 1.4 benzin model 2009 novo vozilo 176.500km

4 490 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:28 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0 TDI 110ks model 2010 novo vozilo

7 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 06:30 ,

1.6 hdi 90 ks

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 06:30 ,

Audi A6 2.0tdi 177hp 2014

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
14 мај 21:02 ,

Audi A4 2.0tdi dsg quattro 4 2019

41 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
14 мај 18:26 ,

Mercedes-Benz C 200cdi 2008 registriran

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
14 мај 13:06 Претпријатие ,

Acura MDX 2020

5 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 5 000 - 9 999
14 мај 08:59 ,

Mini Cooper 1.6 115ks panorama

3 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации