Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Дебар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Vw,по категорија,или по локација Дебар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Vw | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Дебар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 септ. 11:15 ,

VW Golf 6 1.4 2009

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
05 јун. 12:24 ,

VW GOLF V 1.9 TDI 2007

4 499 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:38 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:34 ,

VW Passat B6 2.0 TDI 2007

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 12:07 ,

VW Passat 2009 registrirano na MK tablici

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
30 мар. 12:14 ,

VW Passat b6 2.0 2007

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 21:49 ,

VW GOLF V 1.9 TDI-07

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
15 мар. 14:36 ,

VW Golf 2.0 tdi gt 4motion 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 18:11 ,

VW Sharan moze zamena

4 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
12 фев. 15:32 ,

VW Golf 5 2.0tdi -06

4 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
12 дек. 18:27 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks 2007

4 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
04 дек. 15:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

4 600 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 16:13 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105Ks 2007

460 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 ноем. 12:35 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 ноем. 20:29 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF 2007/08

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 12:04 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 13:43 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 ноем. 14:55 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 ноем. 10:27 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks DPF -07

5 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
08 ноем. 17:36 ,

VW GOLF 5 TDI DPF 1.9 105 ks 2008

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 18:48 ,

VW GOLF 5 1.9 tdi 105ks -07

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
22 окт. 08:16 ,

VW Caddy 1.9 TDI -07

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
28 јул. 15:53 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
22 јун. 13:31 ,

VW Passat 1.9 syncro 4x4 -99

1 850 МКД

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 01:25 ,

VW touran 1.9 Tdi socuvana 2005/4

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 17:29 ,

VW passat sel-premium 2.0 tdi bluemotion americko

15 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
05 фев. 16:17 ,

VW Polo -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
29 јан. 08:36 ,

VW Passat cc 2.0 TFSI -17 ITNO

10 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
14 јан. 12:21 ,

VW Golf 4

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
16 дек. 17:27 ,

VW Passat TDI

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
13 ноем. 01:07 ,

VW Passat

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 11:03 ,

VW Golf 6 TSI/ CH Svajcarija so mak tabl

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 120 000 - 129 999
07 окт. 20:01 ,

VW Golf IV 1.6 automatik -99

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 септ. 16:30 ,

VW Pasat 1.9 tdi registriran

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 11:39 ,

VW Sharan Servisiran so full opcija

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
20 авг. 14:12 ,

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

5 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 14:46 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 02:28 ,

VW Sharan odarzano bez nikakov problem

2 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
31 јул. 17:29 ,

VW Bora 4x4 1.9 TDI D.I e kuqe

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
30 јул. 03:03 ,

VW Golf

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
15 јул. 14:20 ,

VW Bora 1.9 tdi

2 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 10:16 ,

VW Golf 4

1 650 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 18:02 ,

VW Passat

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
30 апр. 16:10 ,

VW Touareg 2.5 TDI -04

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
28 мар. 00:33 ,

VW Passat cc

17 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
19 окт. 15:12 ,

VW GOLF 5

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 окт. 02:16 ,

VW Polo -02 1.4 tdi

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
11 септ. 16:37 ,

VW Golf 4

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Vw | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Дебар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

vw passat vw polo Vw passat vw touran vw polo Vw vw golf vw golf vw Vw golf 5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации