Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:37 , ,

Renault Megane 1.9 DCI

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:52 , ,

Audi A8 4.2 TDI V8 quattro

30 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:50 , ,

VW Golf 5 2008 1.4 benzin i plin

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:38 , ,

Mercedes-Benz B200 140ks 2006

5 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:24 , ,

Se prodava Mercedes B180 CDI-automatic

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 21:12 , ,

Se prodava Mercedes B180 CDI-automatic

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:21 , ,

Peugeot 306 2.0 HDI Prv sopstvenik

2 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 02:10 , ,

Mercedes-Benz E220 CDI redizajn 2001 avtomatik

4 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
18 окт. 19:50 , ,

Renault Scenic 1.9

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 16:54 , ,

Alpina B4

Година: 1991
Километража: 100 000 - 109 999
18 окт. 15:12 , ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 13:50 , ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2003

2 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 08:50 , ,

BMW 218d AT 2.0 dizel 150ks

18 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
18 окт. 08:45 , ,

Audi A3 2.0TDI 2006

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 08:43 , ,

BMW 218d AT 2.0 dizel 150ks

18 990 ЕУР Намалена цена

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
18 окт. 01:28 , ,

Audi A4 1.9 2001

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 16:13 , ,

Ford Escort

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
10 окт. 15:09 , ,

BMW X3 2.0 150ks 2006

7 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 13:06 , ,

Mercedes-Benz A160 1998

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
03 окт. 15:08 , ,

Audi A4 2.0 2010 dizel

12 100 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
28 септ. 14:21 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz A 200

15 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
25 септ. 08:19 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI avangarde 2007

8 099 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 06:53 , ,

Mercedes-Benz C220 CDI avangarde 2007

8 099 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации