Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 мај 13:02
Линк
,

MERCEDES S350 CDI 258ps 4MATIC LONG BLUETEC 2012

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 17:20 ,

Seat Leon Cupra 2007

8 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:45 Претпријатие ,

Bmw X5 3.0XI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 18:23 ,

Peugeot 207cc

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 13:39 ,

BMW 320d facelift registrirano unikat

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
17 мај 13:37 ,

VW Touran 1.9tdi 105ks comfortline 2007

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 13:21 , ,

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4 (120Kw) 2011 Automatic (PowerShift)

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 12:58 ,

VW Golf 6 1.6tdi 105ks highline 2010

6 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 20:42 ,

Alfa Romeo 1995

750 ЕУР

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 20:42 ,

Skoda Favorit benzin

600 ЕУР

Година: 1996
Километража: 140 000 - 149 999
16 мај 20:23 ,

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 15:11 ,

BMW X5 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 12:42 ,

BMW 120 M-packet 130kw 172ks

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 мај 23:39 Претпријатие ,

AUDI A4 B8 2.0 TDI UVOZ OD SVAJCARIA

23 700 ЕУР

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
15 мај 22:29 , ,

Audi A6 3.0 2007

6 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 25 000 - 29 999
15 мај 14:23 ,

OLDTIMER MASERATI 222E BITURBO MK TABLICI 1989

16 500 ЕУР

Година: 1989
Километража: 90 000 - 94 999
15 мај 13:56 ,

AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO FACELIFT MATRIX 2016

33 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
15 мај 13:41 ,

MERCEDES E220d 3xAMG PAKET 2016

31 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 13:14 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 150ps 4x4 AVTOMATIK

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 13:02 ,

MERCEDES S350 CDI 258ps 4MATIC LONG BLUETEC 2012

23 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 12:34 ,

Ford Fiesta uvezena od CH

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 12:22 ,

Bmw 530 full oprema M Paket 2015

30 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
15 мај 06:30 ,

Dodge Nitro

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 21:01 ,

ford c-max

9 299 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
14 мај 07:37 ,

Skoda Karoq 1.6 TDI DSG 7 115KS

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
13 мај 07:41 ,

Renault Megane 1,5 dci

1 950 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
12 мај 21:36 ,

Bmw x3 e83

9 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 23:25 ,

GOLF 5

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 23:25 ,

55555555

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 23:21 ,

55555555

4 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 17:54 Претпријатие ,

Bmw X3 2.0d xDrive sport paket uvoz od Svajcarija

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
11 мај 17:53 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 250cdi 4matic uvoz od Svajcarija

16 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 17:53 Претпријатие ,

Audi A3 1.9 TDI sportback uvoz od Svajcarija

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
11 мај 17:51 Претпријатие ,

VW Touran 2.0tdi 8V highline uvoz od Svajcarija

6 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
09 мај 13:17 ,

Renault Koleos 2.0 dizel 4x4

6 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
09 мај 12:02 ,

Ford Galaxy Ghia Titanium

7 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 11:01 ,

Opel Vectra 1.8

1 200 МКД

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации