Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор 4x4,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: 4x4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 авг. 19:56 , ,

FIAT PANDA 4X4

3 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
09 авг. 15:07 ,

Nissan X-Trail 4x4

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 08:38 ,

Renault Koleos 2.0 dizel 4x4

6 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
26 јул. 09:47 , ,

Chevrolet Captiva 4x4 -07 2.0 CDTI

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 17:15 ,

Nissan X Trail 2.2

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
08 јун. 00:47 ,

Mazda Tribute v6 3.0benzin plin 4x4

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
16 мај 22:36 , ,

Ford Kuga 2.0 TDCi 4x4 120kw 2011 automatic PowerShift

12 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 06:30 ,

Dodge Nitro

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
07 мај 14:34 ,

Mazda tribute v6 3.0 benzin plin

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 03:59 ,

Ssangyong Actyon 2007

Година: 2007
Километража: 20 000 - 24 999
23 јан. 00:27 ,

VW Passat 2.0 dizel 2005

5 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
08 окт. 20:01 ,

Opel Antara 4X4

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 19:41 ,

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
08 окт. 19:25 ,

Toyota RAV4

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
03 јун. 23:16 ,

VW Golf 4 tdi four motion 4X4

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
07 мај 12:36 ,

BMW X5 E53 2006 redizajn 218ks panorama full

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 12:32 ,

BMW X5 e53 2006 redizajn full panorama top sostojba

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 16:27 , ,

Chevrolet Captiva 2.0 CDTI 4x4 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
05 мар. 10:27 ,

Dodge Nitro Blackline

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
04 мар. 17:23 , ,

Ford Maverick 4x4 moze zamena

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
13 фев. 01:35 ,

Opel Antara 4x4 2.0 cdti cosmo

7 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 фев. 13:21 ,

LADA NIVA 4X4

3 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 80 000 - 84 999
01 фев. 01:55 , ,

BMW 740 XD 20” FACELIFT BUSINESS CLASS

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
10 дек. 01:18 , ,

vrapcist

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
08 дек. 20:05 ,

KIA SORENTO 2.5 DIESEL

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
28 окт. 15:52 ,

VW Golf 6 2.0TDI 4 MOTION

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
08 септ. 00:43 ,

Shitet- Се Продава Ford Ranger 2007 - 2.5 TDci 4x4

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
27 авг. 19:02 ,

Suzuki Swift 4x4 1.3 benzin+Gpl

3 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
26 јун. 18:45 ,

Bmw X1

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 21:19 ,

4x4 EXSTRA SOCUVAN MITSUBISHI PO EXSTRA CENA

7 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
07 мар. 23:47 ,

Bmw 525d 4x4 -09

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 12:37 ,

VW Golf 5 4x4

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
13 фев. 17:16 ,

Hyundai H-1 -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
31 јан. 23:04 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 automatic

7 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 јан. 17:34 ,

Kia Sorento

19 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
12 јан. 14:02 ,

Ford Kuga -10

9 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
30 дек. 19:40 ,

Opel Antara 2.0 CDTI 4x4 -07

7 299 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
01 дек. 16:15 ,

Ford Kuga

10 400 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
30 окт. 22:17 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4x4 170 hp DSG moze zamena

13 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 септ. 10:11 ,

Mercedes-Benz E 350 cdi 4matic Full Oprema

20 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
19 септ. 13:55 ,

BMW 330Xd E90 2007G

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување 4x4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • 4x4 во категорија Возила
  • 4x4 во категорија Автомобили | Ssangyong | MUSSO
  • 4x4 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • 4x4 во категорија Автомобили | Citroën | C-Crosser
  • 4x4 во категорија Автомобили | Nissan | Qashqai+2
  • 4x4 во категорија Автомобили | Subaru | Impreza
  • 4X4 во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover Sport
  • 4x4 во категорија Автомобили | BMW | 320 | 3-серии
  • 4x4 во категорија Автомобили | BMW | X6 | X-модели
  • 4x4 во категорија Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 159

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации