Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:51
Линк
,

Fiat punto 1.4

2 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:30 ,

Ekstra Opel Antara 2008

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 00:41 ,

Mercedes c250 cdi 9000 eur

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 13:41 ,

VW Polo

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:05 ,

VW Polo

2 450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 140 000 - 149 999
10 авг. 19:03 ,

Продавам форд мондео во одлична состојба

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
08 авг. 03:55 ,

Mercedes c250 9500 eur ne e fix

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
03 авг. 19:07 ,

BMW 645CI Convertible (E64) 645Ci (333 Hp)

15 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 јул. 19:02 ,

Se prodava mercedes benz GLK 220 CDI 4MATIC

13 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
30 јул. 11:29 , ,

Itno

6 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
30 јул. 11:28 , ,

Passat b6 2.0 dizel 140ks

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
28 јул. 15:31 ,

Audi Q5 3.0 TDI S line quattro

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 14:27 ,

VW Transporte T6 VIP 2016 2.0 TDI

35 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
20 јул. 22:36 ,

VW Golf 5 (V) GTI 2.0T 200HP 2008 [SHITET]

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 10:57 ,

BMW X5 3.0 d

13 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 10:57 ,

BMW X5 3.0 d одлична состојба

13 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јул. 10:57 ,

Bmw 530d 180kw-245ps

27 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 80 000 - 84 999
14 јул. 01:22 ,

SLK 200 moze zamena top kolice bez mana

9 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
10 јул. 21:23 ,

Audi A3 1.9 tdi dpf donesena od Austria

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
10 јул. 20:19 ,

VW PASSAT 1.9TDI 90 PS

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 08:43 ,

Caddy Maxi

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 јун. 23:59 ,

Caddy Maxi

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
18 јун. 13:26 ,

Se prodava Hyundai Tucson 2005 4x4 dizel

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
13 јун. 11:40 ,

Mercedes Benz vo odlicna sostojba

1 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
12 јун. 20:27 ,

2007/6godina redizajn 1.9dci 96kv zamena za pomalo vozilo

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 12:42 ,

Cls 320 cdi full kes hitnoo!!!

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 јун. 12:42 , ,

Matiz 800cc

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
11 јун. 00:57 ,

Mercedes karavan

1 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 30 000 - 34 999
10 јун. 16:13 ,

Cls 320 cdi full kes hitnoo!!!

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 16:01 ,

Jeep 2.7 CRD kess hitnoo!!!

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 16:01 ,

Vw Cc RLine

14 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
08 јун. 03:29 ,

toyota avensus 2.2 d4d 2007

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации