Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Кичево

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 2,по категорија,или по локација Кичево , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 2 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 апр. 17:32 ,

Golf 7 2.0

15 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
10 фев. 15:38 ,

VW Golf 4 -03 1.9TDI 130KS

3 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
24 апр. 03:34 ,

VW Golf 5 2.0

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 фев. 23:43 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

9 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
03 јан. 16:43 , ,

Golf Plus carinet mk

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 01:34 ,

VW Golf vo odlicna sostojba

Година: 1991
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 12:49 , ,

VW Golf V

5 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
06 дек. 01:27 ,

VW Golf 6 2.0 odlicen

8 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 јун. 08:08 , ,

VW Golf plus 2.0

6 100 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
23 мај 23:11 , ,

VW Golf 1 so motor 1.6td od VW Golf 2

450 ЕУР

Година: 1989
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 18:13 ,

VW Golf 6

10 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
06 јун. 18:37 ,

VW Golf 5 TDI 2.0 -04

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 14:35 , ,

VW Golf 5 -04

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
29 мар. 20:30 ,

Mercedes C 220 -03

5 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
05 ноем. 23:16 ,

VW Golf 5GTI -08

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
28 авг. 14:49 ,

Opel Astra 2.0 Tdi -01

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 2 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Кичево не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Golf 2 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Passat
  • golf 2 во категорија Автомобили | Yugo
  • Golf 2 во категорија Автомобили | Mazda | MX-5
  • Golf 2 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Polo
  • golf 2 во категорија Возила
  • Golf 2 во категорија Градежни материјали
  • Golf 2 во категорија Автомобили | Bugatti
  • Golf 2 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Golf 2.0 во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • golf 2 во категорија Големапродажба/Роба

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации