Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Неготино

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Неготино , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Неготино или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 авг. 08:43
Линк
Претпријатие ,

Audi Q7 3.0 tdi quatro 2008

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999

11 авг. 12:32 ,

Astra J 1.6 116ks Benzin Plin 2011 avtomatik neuvezena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 12:32 ,

Astra J 1.6 benzin plin 116ks neuvezena

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
10 авг. 13:26 ,

Audi a4 2.0 Quattro

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 08:43
Линк
Претпријатие ,

Audi Q7 3.0 tdi quatro 2008

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 15:56 ,

TOYOTA COROLA

3 999 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
28 јул. 08:58 ,

Land Rover

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
07 јул. 01:49 ,

Lancia Lybra 2.4 JTD

600 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
28 јун. 15:13 ,

Citroen Xsara 1.9d registrirana

850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
26 јун. 21:04 ,

lada niva

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 23:10 ,

opel corsa 1.2 benzin/plin 2008 godina

3 300 МКД

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
15 јун. 09:51 ,

VW Golf 5 1.6 BiFuel Comfortline (Fabricki LPG)+Extra Oprema

5 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
13 јун. 13:50 ,

Se prodava Ford Focus/

450 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
01 јун. 20:00 ,

VW Golf 4 dizel 2000 god

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 15:53 ,

Ford Fiesta 2000

600 ЕУР Намалена цена

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 20:18 ,

Passat 2000€

2 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 01:00 ,

Itno se prodavas golf 4...

Година: 1999
Километража: 0 - 4 999
27 апр. 15:38 ,

Citroen C5 2005

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 12:00 ,

Opel Meriva 1.7 cdti

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 18:03 ,

Ford Mondeo 2008

8 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
17 апр. 16:37 ,

Bmw 116 benzin i plin 2006

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
10 апр. 16:23 ,

Fiat Fiorino 2008

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Неготино не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации