Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

07 окт. 14:55
Линк
Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI Stylance Style

6 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 09:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:27 ,

Toyota Rav4

5 400 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 18:31 ,

VW Golf 6 1.6 TDI

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:11 ,

ALFA ROMEO 159 VO ODLICNA SOSTOJBA

2 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:04 ,

Peugeot 206cc 1.6 2001

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:48 ,

Opel Corsa 1.2 benzin

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 10:13 ,

BMW 320D Coupe 2009

8 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:29 ,

Mercedes-Benz ML 320 CDI 4matic

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 04:30 Претпријатие ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS KLIMATRONIK NOV - 06..MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 04:18 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.3 JTD 75 KS MULTIJET - 09.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI elegance itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 00:47 ,

BMW X5 Xdrive 3.5 d

18 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 23:42 ,

VW Golf -06

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 22:58 ,

Zastava 101

600 ЕУР

Година: 1982
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 19:18 ,

VW Passat 1.9tdi 2002

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 18:54 ,

Mercedes-Benz CLK 270

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 17:23 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 13:12 ,

Mini Cooper 2003

3 999 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 11:52 ,

Mazda 3 2.0 120ks

11 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 85 000 - 89 999
17 окт. 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 20:57 ,

Mitsubishi Outlander 186.000km 2008 dizel

9 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
17 окт. 15:02 ,

VW Vento 1993 benzinec

Година: 1993
Километража: 130 000 - 139 999
17 окт. 14:24 Претпријатие ,

Audi A4 automatic so osum brzini

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации