Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 септ. 20:35
Линк
Автомобили , Охрид

Se prodava Old Timer Zastava-750

3 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
16 септ. 13:45
Линк
Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 7G Automatic

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 20:16
Линк
Автомобили , Охрид

Se prodava zastava Fico

1 500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 80 000 - 84 999

Вчера 09:55 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 automatic so osum brzini

12 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
25 септ. 21:43 Автомобили , Охрид

Се продава Peugeot 207, прв газда

3 950 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
25 септ. 18:46 Автомобили , Охрид

Hyundai Accent 1.3

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 30 000 - 34 999
25 септ. 16:25 Автомобили , Охрид

Opel Astra 1.4 J - Prva boja .. Registrirana

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
25 септ. 10:33 Автомобили , Охрид

Audi A6

10 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 септ. 03:45 Автомобили , Охрид

Renault Megane 2006 Cabrio extra

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
25 септ. 03:11 Автомобили , Охрид

Audi A6 S Line 3.0 TDI 2018

50 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 10 000 - 14 999
25 септ. 02:26 Автомобили , Охрид

Citroen C1 Prva boja Registriran

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 септ. 21:30 Автомобили , Охрид

Se prodava kola Toyota Corolla

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 21:00
Линк
Автомобили , Охрид

E220 cdi Avantgarde 2006

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 20:50 Автомобили , Охрид

Opel Mokka 1,7 CDTI EcoFlex

12 490 ЕУР

Година: 2014
Километража: 85 000 - 89 999
24 септ. 13:13 Автомобили , Охрид

Hyundai Accent 1.3 (5L/100km gradska plin)

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
24 септ. 03:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
24 септ. 03:17 Автомобили , Охрид

OPEL ASTRA H 1.6 TWINPORT

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 септ. 18:48 Автомобили , Охрид

Се продава C220 CDI

195 000 МКД

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
23 септ. 14:34 Автомобили , Охрид

Hyundai Accent 1.3 Trosi 3 denari na 1 km.

700 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
23 септ. 07:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 07:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
22 септ. 16:31 Автомобили , Охрид

Volkswagen Touran 1,6TDi/105ks

7 250 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
22 септ. 14:25 Автомобили , Охрид

Citroen c3 picasso 2009

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 13:24 Автомобили , Охрид

Mercedes C200 vo odlicna kondicija

11 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 12:08
Линк
Автомобили , Охрид

Peugeot 206 2.0 HDI 66kw

1 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 09:53 Автомобили , Охрид

2.0 Diesel 120 KS

7 667 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 септ. 12:49 Автомобили , Охрид

Renault megane 1.4 benzin 850euro

850 ЕУР

Година: 1997
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 22:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

KIA CEED 1.6 CRDI 115 KS KOZA 124000KM - 09..MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 20:37 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 19:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
20 септ. 08:42 Претпријатие Автомобили , Охрид

Renault Clio 1.5 DCI 75 KS 89000 km navi lux 12.MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
20 септ. 08:13 Автомобили , Охрид

Fiat grande punto 1.9 multijet

3 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 03:12 Автомобили , Охрид

OPEL VECTRA 1,9 CDTI

2 750 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 03:12 Автомобили , Охрид

Fiat Punto

220 000 МКД

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
19 септ. 03:12
Линк
Автомобили , Охрид

Cena po dogovor

Година: 1998
Километража: 25 000 - 29 999
18 септ. 20:35
Линк
Автомобили , Охрид

Se prodava Old Timer Zastava-750

3 300 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 95 000 - 99 999
18 септ. 20:16 Автомобили , Охрид

Se prodava zastava Fico

1 500 ЕУР

Година: 1983
Километража: 80 000 - 84 999
18 септ. 18:02 Автомобили , Охрид

Oppel Insignia CDTI 2013

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
18 септ. 09:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 20:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 NAVI 124000KM -08.MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
17 септ. 18:22 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 307 1.6 vozilo za sedum dusi

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
16 септ. 15:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 208 1.6 HDi Active

7 400 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
16 септ. 15:13 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации