Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 6,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 6 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 септ. 03:18 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 520 D F10 184 KS NAVI PDC XENON UVOZ CH - 12.MT Auto

14 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 07:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 120 KS MULTIJET NOVO - 09.MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 07:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.4 78 KS BENZ-PLIN 127000 KM CH -07.MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
20 септ. 20:37 Претпријатие Автомобили , Охрид

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 147000 KM - 08..MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
20 септ. 19:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

PEUGEOT 208 1.6 E-HDI 92 KS 75000 KM NOVA - 13..MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
18 септ. 09:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE KOZA NAVI - 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
17 септ. 20:41 Претпријатие Автомобили , Охрид

DAIHATSU TERIOS 1.5 105 KS 4X4 NAVI 124000KM -08.MT Auto

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 септ. 08:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 163 KS PDC UNIKAT NOVA UVOZ CH - 06..MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 08:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

CITROEN C1 1.0 70 KS 5 VRATI 98000 KM NOVA - 07.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
08 септ. 18:20 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO GTD TDI BLUEMOTION EDNO VO MK - 12 . MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
07 септ. 23:24 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320 D 177 KS NAVI XENON FEJSLIFT - 10.MT Auto

8 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
06 септ. 23:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 145000 KM TITANIUM - 11. MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
01 септ. 22:37 Претпријатие Автомобили , Охрид

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 KS STYLANCE NOVA - 07.MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг. 15:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

LAND ROVER FREELANDER 2 TD4 160 KS 4X4 - 08.MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
31 авг. 14:33 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 118 D 122 KS KOZA NOV UVOZ - 07..MT Auto

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг. 14:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA NAVIGACIA 4X4 - 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
31 авг. 14:12 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NOVO - 12.. MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
25 авг. 15:44 Автомобили , Охрид

Golf 5

1 МКД

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
23 авг. 19:42 Претпријатие Автомобили , Охрид

RENAULT MODUS 1.2 75 KS 144000 KM NOV UVOZ - 06..MT Auto

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 14:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 D 140 KS 4X4 NOV - 08.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 14:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.6 TDI HIGHLINE NAVI UNIKAT NOV - 10.MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 14:16 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.2 60 KS 173000 km nov 10 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 14:15 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mazda 2 1.3 86 KS 154000 km uvoz CH 09 MT Auto

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 14:03 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW Passat 1.9 TDI 105ks Xsenon navi uvoz CH 07 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 14:01 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
11 авг. 13:59 Претпријатие Автомобили , Охрид

BMW 320D 163ks pdc unikat nova uvoz Ch 2006 Mt Auto

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:56 Претпријатие Автомобили , Охрид

Audi A4 2.0 TDI 143ks navi PDC unikat nova 2009 MT Auto

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:51 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:50 Претпријатие Автомобили , Охрид

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
11 авг. 13:46 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:45 Претпријатие Автомобили , Охрид

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2008 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:44 Претпријатие Автомобили , Охрид

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:40 Претпријатие Автомобили , Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:38 Претпријатие Автомобили , Охрид

Peugeot 508 2.0hdi 140ks navi pdc lux 2012 MT Auto

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 13:36 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Yaris 1.0 70ks 80000km nova 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
11 авг. 13:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:34 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.4hdi 70ks exclusive 2010 MT Auto

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:30 Претпријатие Автомобили , Охрид

Citroen C3 1.2 60ks 166000km nov 2013 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 13:29 Претпријатие Автомобили , Охрид

Bmw 318d 2.0 122ks 187000km novo 2008 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 6 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

golf 6 golf 6 golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 golf 6 Golf 6 golf 6 golf 6

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации