Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Jeep,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Jeep | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 септ. 16:57
Линк
Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

8 777 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

15 септ. 16:57 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD

8 777 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 23:17 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD FIESTA 1.4 TDCI 70 KS 145000 KM TITANIUM - 11. MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
31 авг. 14:19 Претпријатие Автомобили , Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 136 KS KOZA NAVIGACIA 4X4 - 09.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
19 авг. 11:14 Автомобили , Охрид

Jeep luaz 1.1 benzinec 4x4

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:57 Претпријатие Автомобили , Охрид

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:54 Претпријатие Автомобили , Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

9 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 13:40 Претпријатие Автомобили , Охрид

Lancia Delta 1.6htdm 120ks koza led 2010 MT Auto

5 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 13:28 Претпријатие Автомобили , Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks tekna nov 2009 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 13:27 Претпријатие Автомобили , Охрид

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 21:13 Автомобили , Охрид

Jeep luaz 1.1 benzinec 4x4

Година: 1995
Километража: 180 000 - 189 999
08 авг. 19:56 Автомобили , Охрид

Jeep mitsubishi pajero 3.2

Година: 2003
Километража: 170 000 - 179 999
02 јул. 01:14 Автомобили , Охрид

Se prodava Se menuva Land Rover

Година: 60-тите
Километража: 15 000 - 19 999
14 ноем. 16:41 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 септ. 16:28 Автомобили , Охрид

JEEP Toyota RAV4 2.2 full oprema

7 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 апр. 19:36 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee 3.1 moze zamena

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
22 мар. 19:29 Автомобили , Охрид

Jeep grand Cherokee mk tablici

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
07 фев. 13:04 Автомобили , Охрид

Jeep Chevrolet Captiva socuvan kako nov

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
16 јул. 17:57 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee

5 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 19:02 Автомобили , Охрид

Jeep Cherokee

3 000 ЕУР

Година: 1992
Километража: 190 000 - 199 999
07 јун. 11:35 Автомобили , Охрид

Lada Niva moze zamena

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
12 дек. 22:21 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee -04

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 130 000 - 139 999
05 окт. 15:50 Автомобили , Охрид

Suzuki Jimny -00 menuvam za pogolem Jeep

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
05 авг. 23:08 Автомобили , Охрид

Jeep Wrangler CJ -90

10 000 ЕУР

Година: 1990
Километража: 60 000 - 64 999
14 мар. 18:41 Автомобили , Охрид

VW TOUAREG 5.0 TDI V10 313 KS KOZA NAVI DVD - 05

11 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
12 дек. 10:35 Автомобили , Охрид

Jeep Grand Cherokee -01

4 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
29 јул. 21:31 Автомобили , Охрид

Land Rover Original -67

7 500 ЕУР

Година: 1980
Километража: 45 000 - 49 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Jeep | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

jeep jeep jeep Jeep Jeep jeep Jeep jeep jeep jeep

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации