Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 03:12 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI Elegance Itno

6 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 18:54 ,

Mercedes-Benz CLK 270

7 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:23 ,

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 септ. 21:58 ,

Mercedes-Benz S320 Long

13 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
26 септ. 15:27 ,

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 септ. 15:23 ,

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
26 септ. 09:25 ,

Mercedes-Benz C 220 cdi

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
25 септ. 09:29 ,

Mercedes-Benz ML 320 CDI 4matic

11 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
24 септ. 14:53 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS PANORAMA 106000 KM - 08.MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
24 септ. 14:45 Претпријатие ,

VW POLO 1.2 70 KS 133000 KM KLIMATRONIK - 09.MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 17:02 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 90 KS NAVI TV 168000KM - 06..MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 17:01 Претпријатие ,

VW POLO 1.4 TDI 75 KS 124000 KM NOVO - 07.MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
23 септ. 17:01 Претпријатие ,

FORD FUSION 1.4 80 KS BENZ-PLIN 85000 KM - 12..MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
23 септ. 17:00 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.1 60 KS 147000 KM NOV -09.MT Auto

3 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 17:00 Претпријатие ,

VW GOLF 1.6 TDI 105 KS 168000 KM NOV NAVI - 12..MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 16:54 Претпријатие ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131 KS KOZA NAVI AUTOMAT -10.MT Auto

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 16:53 Претпријатие ,

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 182000 KM - 08.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 16:52 Претпријатие ,

MERCEDES C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 09..MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 септ. 16:51 Претпријатие ,

VW TOURAN 1.9 TDI 105 KS 7 SEDISTA - 08.MT Auto

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 16:51 Претпријатие ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 16:50 Претпријатие ,

RENAULT MODUS 1.2 75 KS BENZ-PLIN FEJSLIFT- 11..MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 16:49 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 131000 KM - 09..MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 16:48 Претпријатие ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS AVANTGARDE - 10.MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
23 септ. 15:39 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto Evo 1.2 70ks 107.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
23 септ. 15:38 Претпријатие ,

Fiat Bravo 1.9 JTDm 120ks 153000km nov 2009 MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 15:38 Претпријатие ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 140 ks 4 MOTION NAVI FULL - 09..MT Auto

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
23 септ. 15:37 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS FR OPREMA -08 ..MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 15:37 Претпријатие ,

HYUNDAI IX 35 2.0 CRDI 136 KS 4X4 95000 KM - 11.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
23 септ. 15:36 Претпријатие ,

MERCEDES C 200 CDI 136 KS AVANTGARDE - 10.MT Auto

9 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 15:36 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks titanium 153.000km 2009 MT Auto

4 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 15:35 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 15:35 Претпријатие ,

FIAT GR PUNTO 1.2 70 KS 142000 KM - 07.MT Auto

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 15:32 Претпријатие ,

RENAULT MODUS 1.2 75 KS BENZ-PLIN - 10..MT Auto

3 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 15:31 Претпријатие ,

SKODA FABIA 1.6 TDI 75 KS 161000 KM EU-5 - 12. MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 15:20 Претпријатие ,

MINI COOPER ONE D 1.4 D 90 KS NOV - 07..MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
23 септ. 15:19 Претпријатие ,

FORD FIESTA 1.2 85 KS 130000 KM TITANIUM - 10 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 15:18 Претпријатие ,

MINI COOPER ONE 1.4 95 KS 133000 KM NOV - 08..MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
23 септ. 15:15 Претпријатие ,

Ford Kuga 2.0 TDCI 136 KS KOZA PDC 4X4 2010 MT Auto

8 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 10:27 Претпријатие ,

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 145000 KM NOVA - 07 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
23 септ. 10:22 Претпријатие ,

Audi A4 20 tdi 145ks 155000km novo 2009 MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 10:22 Претпријатие ,

Peugeot 308 1.6 HDI 90ks 155.000km nova 2010 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 10:21 Претпријатие ,

FIAT BRAVO 1.9 JTDM 120 KS NOVO- 08.MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
23 септ. 10:21 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.4 ECO ENERGY BENZ-PLIN - 11.MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 септ. 10:20 Претпријатие ,

BMW X3 2.0d 150ks 4x4 fejslift 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Mercedes во категорија Автомобили | BMW | 335 | 3-серии
  • Mercedes во категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар
  • mercedes во категорија Автомобили | Land Rover | Range Rover
  • mercedes во категорија Автомобили | Audi | A8
  • Mercedes во категорија Автомобили | BMW | 540 | 5-серии
  • Mercedes во категорија Возила
  • mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz | CLC-класа
  • mercedes во категорија Автомобили | Jeep | Wrangler
  • Mercedes во категорија Автомобили | Mercedes-Benz
  • mercedes во категорија Автомобили | Mazda | MX-5

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации