Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Fiat punto,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Fiat punto | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 07:58 ,

Fiat Doblo 1.4 benzin i plin moze zamena

3 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:12 Претпријатие ,

Seat ibiza 1.9tdi Fr reg na mk tabli 2008

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:16 Претпријатие , ,

Fiat Punto Evo 1.2i plin

3 950 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:32 , ,

Fiat Grande Punto 1.3mjet 2010 euro 5

4 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 13:32 Претпријатие , ,

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010 Avto M&S

3 790 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
23 јун. 16:49 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3JTD avtomatik tiptronik

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
23 јун. 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
23 јун. 01:20 ,

Fiat Punto so defekt motor i ne vleguva vo 3ta

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 22:43 , ,

Fiat Punto 1.3 Jtd uvezena od Svajcarija

3 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
22 јун. 15:26 ,

Fiat Punto 3 1.2 44kw benzin i plin

3 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 70 000 - 74 999
21 јун. 23:10 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin metan perfektno

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 09:53 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.2benzin full Germanija Avto Niki

3 190 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 09:50 Претпријатие , ,

Fiat Punto 1.2i benzin full novo Germanija

2 590 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
20 јун. 11:01 , ,

Fiat Punto Evo 1.3jtd

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 10:12 Претпријатие , ,

Fiat Grande Punto 1.3D mjet 2008

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун. 11:02 Претпријатие ,

Fiat Punto Evo1.4i Metan CNG 2012

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 14:29 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.2 60 ks TNG Ured 2001

1 350 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
15 јун. 12:27 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 95ks 2006

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
10 јун. 09:14 , ,

Fiat Punto 1.9 JTD

1 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
06 јун. 12:05 ,

Fiat Punto 1.2 benzin

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Fiat punto | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации