Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Golf 3,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Golf 3 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 15:30 ,

Golf VI tdi

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 14:39 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi 2012

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:31 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi united 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:12 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:50 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 07:48 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 80ks benzin plin 126000km 2008 Mt Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 01:38 Претпријатие ,

Seat ibiza 1.9tdi Fr reg na mk tabli 2008

4 550 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:38 , ,

Audi A5 3.0 tdi quattro 245ks

16 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 15:36 Претпријатие ,

Renault Modus 1.2 75ks 138000km dynamic 10 MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 12:54 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
28 јун. 12:53 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
28 јун. 10:41 Претпријатие ,

VW Golf 8 United 2.0 DSG

34 900 ЕУР

Година: 2021
Километража: 25 000 - 29 999
28 јун. 08:43 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6HDI 116000km Perfektna

5 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 20:52 Претпријатие ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 20:50 , ,

GOLF.3.1.9.TDI.90.KS.96 GOD.REG.09.2022

1 299 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 20:19 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 12:46 Претпријатие , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 12:46 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 1.6 HDI 80kw perfektna

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 12:28 ,

VW Golf 3 benzin i plin 1996

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 23:21 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70 KS 90000 km EURO5 nova 10 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
24 јун. 13:58 , ,

Golf 6 1.4

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 јун. 19:11 ,

Golf 3 1996 1.9tdi 55kw dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
23 јун. 12:32 ,

Golf 3 1996 1.9 Dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 16:01 , ,

Golf 3 Golf III vo odlicna ispravna sostojba

1 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 120 000 - 129 999
17 јун. 21:36 Претпријатие ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 14:14 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 14:13 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 14:00 Претпријатие ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks FR paket facelift 2011 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 13:48 Претпријатие ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 13:45 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 106ks 150.000km 2009 MT Auto

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Golf 3 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 3 во категорија Автомобили | VW Volkswagen | Caddy
  • Golf 3 во категорија Автомобили | Fiat | Bravo
  • golf 3 во категорија Автомобили | Land Rover | Freelander
  • Golf 3 во категорија Автомобили | Mazda | MX-5
  • Golf 3 во категорија Возила
  • golf 3 во категорија Друго
  • Golf 3 во категорија Автомобили | Peugeot | 207
  • golf 3 во категорија Автомобили | Great Wall
  • Golf 3 во категорија Автомобили | Fiat | Brava
  • Golf 3 во категорија Машини и Алати

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации