Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Mercedes,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 16:12 , ,

Mercedes-Benz 2014 C220 bluetec

22 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:02 Претпријатие ,

Mercedes-Benz CLS 350

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 15:14 , ,

MERCEDES-BENZ E220 CDI 9G TRONIC EURO 6 MODEL

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:05 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz B 180cdi

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:49 ,

Se prodava Mercedes e 220d

1 000 ЕУР

Година: 1998
Километража: > 500 000
Денес 12:06 ,

Mercedes-Benz CLS 350 AMG

Година: 2014
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:22 , ,

Mercedes-Benz S 350 class V6 benzin i plin

6 990 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 19:28
Линк
, ,

Mercedes-Benz ML350 2015 kupen od MakAutoStar Skopje

49 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:58 , ,

Mercedes-Benz E 200 avantgarde

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 16:35 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz A180 CDI neuvezuvana

13 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:41 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9TDi *MOZNOST NA RATI* - 2005

4 550 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:17 , ,

Mercedes-Benz S350 L CDi 4 Matic AMG Optic

22 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 09:33 Претпријатие , ,

MERCEDES ML320 CDI 4MATIC

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 09:03 ,

Otkup i zamena na avtomobili i motori

Година: 2004
Километража: 10 000 - 14 999
Вчера 08:02 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B180 CDI 2008 A.C. Avto Alex Veles

4 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
02 дек. 22:39 ,

Mercedes-Benz CLS 350 2013

25 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 00:19 , ,

Mercedes-Benz E270 CDI avantgarde

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 00:11 , ,

Mercedes-Benz E270 CDI avantgarde

3 499 ЕУР

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
02 дек. 21:17
Линк
, ,

Mercedes-Benz 220 2011

Година: 2011
Километража: 95 000 - 99 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации