Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Opel astra,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Opel astra | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 јун. 15:22
Linku:
, ,

Opel Astra GTC 1.7 CDTI 110ks 2008 god

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 13:49
Linku:
, ,

Opel Astra J 1.4 Enjoy

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 13:01 , ,

Opel Astra

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:37 Претпријатие ,

Opel Astra 1.4 benzin 101ks 2010 perfektna

5 250 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:12 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.6tdci 66kw perfektna

4 399 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:04 ,

Opel Astra h 1.7 cdti vo odlicna sostojba

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 09:39 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 2016 81kw 110HP

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 08:50 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 07:52 Претпријатие ,

OPEL CORSA 1.2 80 KS BENZ-PLIN 126000 KM -08..MT Auto

3 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 07:32 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

11 200 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:09 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti AutoMilano 6meseci garancija

7 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:44 , ,

Opel astra 1.4 atestplin prva boja 2008full oprema

3 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 17:41 , ,

Opel astra 1.6 atestplin full oprema klima

1 700 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:31 ,

Opel Astra GTC 1.9

3 700 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:54 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6hdi unikat uvoz Belgija

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 12:53 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:51 , ,

Opel Astra J 1.7cdti 2010

6 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:44 ,

Opel Astra

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:43 Претпријатие , ,

Citroen C3 1.6HDI 116000km Perfektna

5 899 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 20:22 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 110 KS Cosmo Koza Navi 11 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 19:55 , ,

Opel Astra G 2002 Diesel 1.7DTI Isuzu Njoy

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 19:29 ,

Opel Astra twinport

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 15:16 , ,

Opel Astra G 2002 diesel 1.7dti Isuzu Njoy

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 15:15 ,

Opel Astra registrirana do Dekemvri

700 ЕУР

Година: 1993
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 15:15 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano sest meseci garancija

11 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 13:49 , ,

Opel Astra J 1.4 Enjoy

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 13:35 , ,

Opel Astra G Caravan 2.0 Diesel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 12:46 Претпријатие , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

4 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 12:46 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 1.6 HDI 80kw perfektna

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 12:34 , ,

Opel astra 1.4 atestplin prva boja 2008g.full oprema

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 12:11 , ,

Prodavam Opel Astra H 1.9 2007

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
26 јун. 12:47 , ,

Opel Astra H 2005 1.7 diesel

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 18:08 , ,

Astra 1.4 atestplin ne uvezena 2008

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
26 јун. 17:34 , ,

Opel astra 1.6 atestplin full oprema klima reg.

1 699 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 16:23 , ,

Opel Astra G 1.4 twinport 2010 prv gazda

3 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
26 јун. 15:15 Претпријатие ,

Opel Astra gtc 1.4 benzin redizajn model 2008 perfektna

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 23:28 Претпријатие ,

Opel Astra 1.7 CDTI 125 KS cosmo koza 11 MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
24 јун. 13:35 Претпријатие , ,

Opel Astra 1.7cdti 81kw 2009 Avto M&S

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 јун. 18:18 , ,

Opel Astra H 1.7 cdti

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Opel astra | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • Opel Astra në kategorinë Автомобили | Fiat | Grande Punto
  • opel astra në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Tiguan
  • opel astra në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Opel astra në kategorinë Автомобили | Peugeot | 308
  • Opel astra në kategorinë Возила
  • Opel astra në kategorinë Автомобили | Mercedes-Benz | A 160 | А-класа
  • Opel astra në kategorinë Автомобили | Hyundai | ix35
  • opel astra në kategorinë Автомобили | Mercedes-Benz | A 170 | А-класа
  • opel astra në kategorinë Автомобили | Renault | Clio
  • Opel astra në kategorinë Автомобили | Citroën | C3

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации