Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава, Се купува, Се изнајмува, Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf | Се продава, Се купува, Се изнајмува, Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мар. 15:51
Link:
Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 7 150hp 110kw 2.0TDI 3xR-Line 4 Motion

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 16:15
Link:
Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Audi A3 1.9 TDI

5 400 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 14:19
Link:
Автомобили , Гостивар

VW Golf 6 1.6 TDI highline 2011 perfekten

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 23:29 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Golf 5 1.9 tdi 105ks

1 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:09
Link:
Автомобили , Прилеп

Volkswagen Golf 4, 1998 g, 1.4 / 16V TGS / 55KW

2 500 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:16 Автомобили , Тетово , Боговиње

VW Golf 7 2.0 tdi

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:13 Автомобили , Ресен

VW Golf 7 1.6 TDI 4motion

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:16 Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 5 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 16:44 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Илинден

Skoda Superb 2.0TDI DSG 7 EVO 147kw 200HP 02.2022

35 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 15:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto EVO 1.2 51kw unikat

4 650 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:32 Автомобили , Скопjе , Скопје

VW Tiguan 2.0 Tdi BlueMotion 2014 full oprema

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 14:32 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 1.6 e-HDi Business unikat

7 199 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:47 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Fiat Punto 1.3 M-JET 62kw uvoz Holandija

4 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:33 Автомобили , Радовиш

VW Golf 5 1.9

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:27 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 6 2.0 tdi 110ks 2009 Avto M&S

7 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 11:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Toyota Auris 1.6 VVT-I 132ks luna plus 2011 76.000km

6 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 10:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Бутел

VW Golf 5 1.9 TDI 105ks bez zabeleska

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:51 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 7 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 09:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

15 950 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

11 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:40 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Аеродром

VW Golf 7 Sportsvan 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 950 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 09:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Foed Focus 1.6 TDCI full perfekten A Niki

4 490 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Ford Focus 1.6TDCi klimatronik titanium Avto Niki

3 790 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 09:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Скопје

Ford Fiesta 1.4 TDCI registriran 2008 full Avto Niki

3 190 ЕУР Price Reduced

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Ford Focus 1.6 TDCI 158000km unikat

6 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 08:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 508 2.0HDI 140ks servisna kniska uvoz Francija

9 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 07:35 Претпријатие Автомобили , Охрид

VW GOLF 1.9 TDI 105 KS HIGHLINE NOV UVOZ - 05.MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 03:20 Автомобили , Скопjе , Карпош

GOLF.7.2.0.GTD.184.KS.16 GOD.DSG.PANORAMA.KAKO.NOVO.FULL

16 999 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 00:02 Претпријатие Автомобили , Гостивар

VW GOLF 6 1.6 TDI BlueMotion UVOZ OD SVAJCARIA

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 23:41 Автомобили , Скопjе , Чаир

Jeep Cherokee 2014

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 21:30 Автомобили , Скопjе , Скопје

AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 2012, SPORTBACK, 178.000KM, PERFEKTNO

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 20:59 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI 116KS 2018 variant facelift

12 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
24 мар. 20:42 Автомобили , Скопjе , Скопје

golf 3 1.9 tdi

1 600 ЕУР Price Reduced

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 20:37 Автомобили , Скопjе , Карпош

Се продава Golf 7 фул опрема

15 550 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 19:48 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf 2.0 tdi 2009 Mobil Stef

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 19:45 Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 110 KS

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 18:49 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Golf VI 1.6TDI 105ks uvoz Germanija 2012 extra

7 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 17:54
Link:
Автомобили , Прилеп , Долнени

Golf 6 2009

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 16:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW GOLF 1.9TDI 105ks UNIKAT UVOZ GERMANIA

5 299 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 16:10 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Golf VI 2.0 TDI

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 15:43 Претпријатие Автомобили , Охрид

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI BlueMotion

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 мар. 15:23 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
24 мар. 14:49 Автомобили , Куманово

VW Golf 5 1.9 215ks GTD sport 2007 registriran cela godina

6 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 14:31 Претпријатие Автомобили , Тетово

VW Golf 6 2.0 TDI 81kw registrirana 2010 Avtocentar

8 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf | Се продава, Се купува, Се изнајмува, Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации