Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор golf 4,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: golf 4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 14:39 Претпријатие , ,

VW Golf VI 1.6tdi 2012

8 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:40 , ,

Seat Leon 1.9 tdi stylance 77kw 2008 od prv gazda

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:31 Претпријатие , ,

VW GOLF VI 1.6tdi UNITED 2012

8 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:46 Претпријатие ,

VW GOLF 7 2.0TDI 150KS 4X4 4MOTION HIGHLINE 2014

12 790 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:45 Претпријатие ,

VW Golf 2.0tdi 140ks comfortline navi full 2010

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:51 , ,

Vw Golf 6 1.6Tdi 105hp BlueMotion 2011 Germanija

8 190 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 21:36 , ,

VW Golf 6 1.6tdi bluemotion 2011 Germanija nova kola

8 190 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:09 ,

Golf 4 1998

1 800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 400 000 - 449 999
Вчера 12:51 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 22:18 ,

Seat Leon Model 2014 TDI

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
27 јун. 20:52 Претпријатие ,

Citroen C3 1.1 60 KS 186000 KM NOV - 07.MT Auto

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
27 јун. 20:50 , ,

GOLF.3.1.9.TDI.90.KS.96 GOD.REG.09.2022

1 299 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 20:49 , ,

Golf 4 1.9.TDI 90 KS 98 klima full

1 999 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 јун. 20:19 Претпријатие ,

Citroen C3 1.6 HDI exclusive 134000km 11 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 17:45 Претпријатие , ,

VW Golf 6 2.0TDI 110KS AUTO KODEKS

7 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
27 јун. 12:27 ,

VW Golf 7 2.0 TDI 150ks

15 299 ЕУР

Година: 2015
Километража: 130 000 - 139 999
26 јун. 11:08 , ,

VW Golf 6 2.0 highline

6 650 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 23:21 Претпријатие ,

Fiat 500 1.2 70 KS 90000 km EURO5 nova 10 MT Auto

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
24 јун. 11:55 , ,

VW Golf 7 1.6TDI facelift R-Line limited edition 16

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 11:43 ,

Deloi za Golf 4 benzin

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
23 јун. 12:32 ,

Golf 3 1996 1.9 Dizel

1 400 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
22 јун. 12:29 ,

Golf 4 1.4 16v

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 23:52 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks pdc unikat nova uvoz Ch 2006 Mt Auto

5 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
20 јун. 14:52 Претпријатие ,

Volkswagen Golf 5 1.9 TDI goal

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
20 јун. 05:32 , ,

Golf 4

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
19 јун. 18:23
Linku:
, ,

GOLF 4

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 350 000 - 399 999
17 јун. 23:21 , ,

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 21:36 Претпријатие ,

TOYOTA RAV4 2.2 D4D 136 KS 4X4 NOVA - 07..MT Auto

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 19:30 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi kako nov 157.000km

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
16 јун. 14:14 Претпријатие ,

Mazda 6 2.0 D 140ks facelift 139000km 2009 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 14:13 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2006 MT Auto

5 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 јун. 13:49 Претпријатие ,

BMW 320D 163ks nov uvoz 130000km 2006 MT Auto

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 13:48 Претпријатие ,

Toyota Avensis 2.0 D4D 126ks euro5 nova 2011 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 13:42 Претпријатие ,

Mazda 2 1.4d 70ks 133000km nova 2010 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
16 јун. 13:33 Претпријатие ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 80000km nova 2009 MT Auto

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 80 000 - 84 999
16 јун. 13:31 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto Evo 1.4 80ks 168.000km 2011 MT Auto

4 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 13:21 Претпријатие ,

BMW 316 D 320 F30 184ks stage 1 novo 2014 MT Auto

13 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување golf 4 | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • golf 4 në kategorinë Автомобили | Rover
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | VW Volkswagen | Vento
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | Ford | Escort
  • Golf 4 në kategorinë Мебел/Инвентар и Уредување
  • golf 4 në kategorinë Возила
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | Audi | A6
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | Audi | 80
  • Golf 4 në kategorinë Автомобили | BMW | 7-серии
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | Peugeot | 308
  • golf 4 në kategorinë Автомобили | Mercedes-Benz | 200

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации