Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mercedes,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 19:26
Линк
Автомобили , Скопjе , Центар

MINI countryman SD 2.0 dizel

10 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999

Денес 20:08
Линк
Автомобили , Крива Паланка

MERCEDES E250 CDI 4-MATIC

17 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
31 окт. 15:43 Автомобили , Гостивар

Mercedes-Benz E250 Coupe

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 18:28 Автомобили , Гостивар

Mercedes E250 Coupe

14 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 17:58 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz CLS 350 CDI 265ks AMG paket matrix 2012

26 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:56 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes-Benz C 220 CDI 170ks avantgarde facelift 7G 2012

12 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 17:47 Автомобили , Гевгелиjа , Гевгелија

Mercedes-Benz 200 1999

2 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
08 ноем. 23:52 Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz E220CDI automatik avantgarde blueefficency

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 13:27 Автомобили , Скопjе , Скопје

Mercedes Benz E250 4matic moze zamena

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:55 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Seat Ibiza 1.4TDI 59kw unikat

4 599 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 12:33 Автомобили , Велес

Mercedes - Benz E 220 CDI 2005

4 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:30 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz C320 CDI 165kw avtomatik 2008 Avtocentar

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:29 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes Benz C220 CDI 125kw 6-Brzini 2008 Avtocentar

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:09 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes Benz 123 240 dizel 1981

4 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1981
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:06 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz CLK 200 kompresor 141kw 1997 Avtocentar

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:04 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes-Benz CLK 200 kompresor 141kw 1998 Avtocentar

2 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:56 Претпријатие Автомобили , Тетово

Lancia Thema 3.0 crd 176kw 2014 Avtocentar

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 11:55 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes Benz ML 270CDI 120kw 4x4 2001 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 11:51 Претпријатие Автомобили , Тетово

Mercedes Benz ML 280 CDI 140kw 4x4 avtomatik Avtocentar

9 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:43 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Mercedes Benz E 220cdi avantgarde 2009

10 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 10:26 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

PEUGEOT 308 1.6 HDI 88KW LED NAVI AVTO MIRO

9 600 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:22 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Citroen C3 1.6 HDI 2018 Avto Miro

9 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:21 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 3008 1.6 HDI Avto Miro

18 990 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Nissan Qashqai 1.6 benzin plin Avto Miro

10 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Гази Баба

Peugeot 208 1.6 HDI Avto Miro

7 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 10:13 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes B180 cdi 2007g Mbil Stef

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mercedes | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации