Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор touran,по категорија,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: touran | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:32
Линк
, ,

se prodava vw touran 2.0 tdi

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Вчера 13:32 , ,

se prodava vw touran 2.0 tdi

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
21 мај 17:43 ,

VW Touran dizel 2011

9 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
21 мај 16:00 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.6HDI UNIKAT UVOZ BELGIJA

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 15:59 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
21 мај 14:03 Претпријатие , ,

Bmw 120D 120ks sport unikat

5 250 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
21 мај 12:45 ,

VW Touran 2011 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 11:40 Претпријатие , ,

Peugeot 5008 1.6 HDI 80kw perfektna

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 09:25 Претпријатие , ,

VW Touran 2.0 TDI BMT DSG 2016

17 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 10:44 Претпријатие ,

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0TDI 2014g DSG

8 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 мај 07:55 Претпријатие ,

PEUGEOT 206 1.4 80 KS KLIMA 137000 KM - 02. MT Auto

1 850 ЕУР

Година: 2002
Километража: 130 000 - 139 999
20 мај 00:16 Претпријатие , ,

VW Touran 1.6 tdi 2014

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
19 мај 20:17 Претпријатие , ,

Seat Altea XL 1.9 TDI Stylance Style

6 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
19 мај 20:17 Претпријатие , ,

Peugeot 308 1.6hdi 66kw nova

4 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 15:07 Претпријатие , ,

VW Fox 1.2 klima servisna kniska nova

3 199 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
19 мај 15:06 Претпријатие , ,

VW Tiguan 2.0 TDI sport 4Motion

10 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:37 ,

VW Touran 1.9tdi 105ks comfortline 2007

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
15 мај 15:52 Претпријатие ,

FIAT 500 1.2 70 KS PANORAMA 159000 KM - 09..MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
15 мај 15:43 Претпријатие ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 80 KS 1110000 KM - 10 ..MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 110 000 - 119 999
15 мај 15:31 Претпријатие ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 KS 180000 KM - 09 MT Auto

5 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 15:38 Претпријатие ,

VW Touran bluemotion navi 1.6tdi 115hp

15 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 15:38 Претпријатие ,

VW Touran 1.6 Tdi 116hp bluemotion

16 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
13 мај 11:29 Претпријатие ,

Toyota Yaris 1.0 70ks 160000km uvoz CH 2007 MT Auto

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 11:27 Претпријатие ,

Seat Ibiza 1.2 70ks 109000km nova 2010 MT Auto

4 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
13 мај 11:26 Претпријатие ,

VW Polo 1.6 TDI 165000km novo 2011 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 11:25 Претпријатие ,

Mercedes-Benz B 180cdi 110ks unikat nov 2008 MT Auto

5 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 11:25 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3cdti 95ks fejslift euro 5 2012 MT Auto

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 11:24 Претпријатие ,

Opel Agila 1.2 80ks 177.000ks nova 2009 MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 11:23 Претпријатие ,

Alfa MiTo 1.3 JTDm 90ks 6 brzini 2010 MT Auto

4 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 11:22 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2 80ks nov uvoz 2008 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 11:21 Претпријатие ,

Mitsubishi Outlander 2.0D 140ks 4x4 nov 2008 MT Auto

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување touran | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


Слични пребарувања

touran Touran touran touran Touran touran Touran touran Touran touran

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации