Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 22:37
Link:
, ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatic 4x4 kupena vo Porsche Skopje

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:26
Link:
, ,

AUDI A3 1.9 TDI, S-LINE, FACELIFT, 2009 GODINA, LED+PANORAMA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 17:47 , ,

Toyota Corolla 1.3 benzin 1994

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:44 Претпријатие , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 17:18 , ,

Toyota Corolla 1.4 dizel 2008 klima kako novo full

3 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 17:18 Претпријатие , ,

Volvo C30 R-design

8 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:52 , ,

Jeep Patriot 2.2crd 163ks 4x4 limited 2011

10 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:45 , ,

Skoda Karoq 2020 15.000 km

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:44 , ,

Honda Accord 2.2i cdti 140ps 103kw

4 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Fiat Punto TNG 2018 neuvezeno od prv sopstvenik

7 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 16:43 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:24 , ,

Audi S5 4200ccm V8

25 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.9tdi 105ks 2006

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 , ,

BMW 320D 177ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 16:10 , ,

Opel Corsa 1.2 full oprema 2005 neuvezena

1 899 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:29
Link:
, ,

Seat Leon 1.6tdi 2012 full oprema registriran

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:05 Претпријатие , ,

VW Golf 6 1.6 TDI

7 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 14:26 , ,

Suzuki Vitara 2016

18 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:26 , ,

AUDI A3 1.9 TDI, S-LINE, FACELIFT, 2009 GODINA, LED+PANORAMA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:26
Link:
, ,

Ford B-max 2013 Diesel Motor Eco 1.5

67 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 14:23 , ,

AUDI A3 1.9 TDI, S-LINE, FACELIFT, 2009 GODINA, LED+PANORAMA

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:15 Претпријатие , ,

VW Golf 5 1.9TDi 105ks goal verzija

5 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:05 , ,

Шкода Фабиа 19 SDI

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 13:57 Претпријатие , ,

Audi A3 quattro 2.0tdi 150ks attraction

13 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:56 , ,

BMW X5 3.0d

16 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 13:56
Link:
, ,

Ford Ranger Limited Edition 2.0 Bi-Turbo 4x4

36 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 10 000 - 14 999
Денес 13:40 , ,

Renault Scenic 1.5dci extra socuvan 2006

2 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 13:34 , ,

Transport i logistika

Година: 2021
Километража: 0 - 4 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации