Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 19:49 , ,

Ssangyong Rexton 2007 2.7 hdi 4X4 odlicen

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:05
Link:
, ,

Mercedes Benz c220

24 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:05 , ,

Renault Fluence Sportway 1.5dci, 89.000km

8 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 85 000 - 89 999
Денес 12:23 , ,

BMW 118D 2008g 105kw

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:44 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.8tdci 2007 Avto M&S

3 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 11:31 Претпријатие , ,

Hyundai I-30 1.6crdi 2008 Avto M&S

4 850 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:29 Претпријатие , ,

Citroen C-3 1.1 benzin 2008 Avto M&S

2 890 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 10:05 Претпријатие , ,

Peugeot 3008 1.6hdi 2010 Avto M&S

6 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:02
Link:
, ,

Opel Corsa 2007 1.3cdti full oprema registrirana

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:00 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci 90KS 2006 Avto M&S

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:00 Претпријатие , ,

Fiat Punto-Evo 1.4 Benz/plin 2010god Avto M&S

4 690 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 09:58 Претпријатие , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin 2009 Avto M&S

3 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:55 Претпријатие , ,

Hyundai Lantra 1.6 benzin 1998god Avto M&S

690 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 07:29 , ,

Mercedes Benz E 220 194ks.2017g.4 Matic

36 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 03:29 , ,

Ford Focus 1.8 tdci 2003

2 450 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 20:25 , ,

Nissan Qashqai 1.5 dci

6 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:23 , ,

Fiat Punto Evo 1.3jtd

3 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:22 , ,

Audi A4 2.0 TDI 2007

6 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:28 , ,

Reugeot 307 2.0hdi 2005ful opremeno registrirano

2 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:27 , ,

Audi Q7 3.0 tdi quattro neuvezena

20 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:43 , ,

Mercedes Benz E 220

14 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:28 , ,

Skoda Fabia ambition 2017 skopska

8 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:22 , ,

Ultra moderna - KIA Rio 1.1 Diesel - full oprema

6 290 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:50 , ,

Citroen C3 1.4 2003 god Atest plin full oprema

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:31 , ,

Toyota Yaris 1.3 Benzin Plin Registr 07/2023

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 21:35 , ,

Ford Fiesta 1.3 benzin 55kw

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
11 авг. 20:17 , ,

Peugeot 206 2003

2 950 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 16:33 , ,

Renault Megane 1.5dci 2005

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 16:30 Претпријатие , ,

VW Golf VII 1.6tdi AutoMilano

12 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:18 , ,

VW New Beetle 1.6 75kw cabriolet 2003 Klima

3 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
11 авг. 16:13 , ,

Audi A5 2.0 automatic

19 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
11 авг. 15:20 , ,

NOVA! Mazda 3, 2.5, 2020, 60.000km!!!

Година: 2020
Километража: 60 000 - 64 999
11 авг. 15:05
Link:
, ,

Fiat Punto

5 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
11 авг. 14:25 Претпријатие , ,

Opel Zafira 2.0cdti AutoMilano 6meseci garancija

9 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 14:15 , ,

Skoda Octavia1.6TDI 2016 Neuvezena

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
11 авг. 11:27 , ,

Peugeot 407 2.0 16v

3 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации