Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 04:27
Linku:
, ,

BMW 520 xdrive luxury line

49 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 08:27
Linku:
, ,

VW Volkswagen Passat - 2.0 TDI Business Edition neuvezuvan

16 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
27 јун. 09:30
Linku:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999

Денес 10:51
Linku:
, ,

Volvo XC60 D4 2.0 diesel AWD Inscription

38 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
Денес 08:43 , ,

VW Polo 1.2I klimatronik full

2 990 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 07:30
Linku:
, ,

Peugeot 206 HDI

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 04:27
Linku:
, ,

BMW 520 xdrive luxury line

49 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 20:53 , ,

Audi A6 2.0 TDI

19 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 20:17 , ,

Mitsubishi Pajero 2015

29 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:13
Linku:
, ,

2004 Jeep Cherokee 3.7l

6 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:05 , ,

Seat Arona Fr 1.6 115ks dizel neuvezena 2018

18 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:47 , ,

VW Arteon 2.0 150ks dsg 50000km neuvezena

29 300 ЕУР

Година: 2018
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 08:44 , ,

Се продава Peugeot 206 1.4

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:43 , ,

Chevrolet Aveo

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 08:34 Претпријатие , ,

Buba 1975

2 000 ЕУР

Година: 70-тите
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 08:27
Linku:
, ,

VW Volkswagen Passat - 2.0 TDI Business Edition neuvezuvan

16 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 01:05 , ,

Seat Altea 2010

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 21:29 , ,

Bmw 745

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 21:06 , ,

Alfa 33 so plinski ured

1 200 ЕУР

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 20:57
Linku:
, ,

Porsche Cayenne 3.0 dizel

45 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 100 000 - 109 999
27 јун. 17:43 , ,

Seat Leon FR 150ks 2019

27 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
27 јун. 17:25 , ,

Seat Leon FR 1.5TFSI 150ks kupen vo Porshe Skopje

20 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 10 000 - 14 999
27 јун. 16:55 , ,

VW Beetle 1.2i 105ks

11 990 ЕУР

Година: 2012
Километража: 110 000 - 119 999
27 јун. 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 16:11 , ,

VW Passat CC 2.0TDI 170ks

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 12:37 , ,

Seat Ibiza najekonomicna kola

4 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
27 јун. 09:30
Linku:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 09:14
Linku:
, ,

Fiat Linea 2009 benzin

3 550 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
26 јун. 22:42 , ,

Skoda Fabia Monte Carlo 2019

12 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 40 000 - 44 999
26 јун. 21:20 , ,

VW Jetta 2008 dizel

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 18:43 , ,

Mitsubishi Lancer 2008 [CENATA NE E FIKSNA!!]

9 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 18:13 , ,

Se prodava Toyota Corolla D-4D

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
25 јун. 02:36 , ,

Hyundai Tucson 2006 g.4x4 full opr. Garazhiran

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
24 јун. 10:56 , ,

Opel Zafira 1.9 TDI 120 KS Cosmo

3 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 јун. 09:58 , ,

Nissan Note 2015 vo perfektna sostojba

7 600 ЕУР

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
24 јун. 09:56 , ,

Hyundai Getz 1.5 CRDI 2008

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
24 јун. 09:55 , ,

Renault Twingo 1.5 DCI 2011

3 650 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
24 јун. 09:55 , ,

Citroen C3 1.4 HDI 2010

3 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 09:54 , ,

Renault Clio 1.5 DCI 2007

3 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
24 јун. 09:53 , ,

Hyundai Getz 2008

3 400 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
24 јун. 09:21 , ,

Suzuki Swift 1.3 DDIS 2010

4 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
24 јун. 00:26 , ,

Passat B5 1.9 tdi 101ks PD motor klimatronik

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации