Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 01:37 , ,

Opel Vektra c2002

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 0 - 4 999
Вчера 21:51 , ,

Mercedes-Benz E 350

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 13:09 , ,

Fiat Punto 1.2 motor 2000

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 0 - 4 999
Вчера 12:15 , ,

Prodavam mazda 6 2010godina 2,2

7 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:13 , ,

Peugeot 207 1.4

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
01 јул. 09:23 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 22:26 , ,

Se prodava

1 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
30 јун. 12:40 , ,

Volvo XC90 2.0 D4D 4x4 suv 2016

37 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
29 јун. 18:57 , ,

Opel Astra 2.0 turbo dizel

1 650 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
29 јун. 10:54 , ,

BMW E38 730d

Година: 2000
Километража: 400 000 - 449 999
28 јун. 23:42 , ,

Ford fokus -tdci

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
28 јун. 21:42 , ,

Hyundai Getz 1.1

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
28 јун. 04:00 , ,

Продавам Renault Scenic 131hp 1.9 diesel

2 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 јун. 12:35 , ,

Atos Prime 1.0 na delovi

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
26 јун. 18:14 , ,

OPEL CORSA C 1.7 Diesel TDI

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
26 јун. 14:53 , ,

Alfa romeo 1.6 twin spark

1 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 14:03 , ,

Peugeot 206 1.1 2000

1 350 ЕУР

Година: 2000
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 18:18 , ,

Opel Astra H 1.7 cdti

3 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 13:54 , ,

Opel Vectra B benzin i plin

600 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1995
Километража: 25 000 - 29 999
21 јун. 01:10 , ,

Audi A4 2.8 Quattro

4 000 ЕУР

Година: 1995
Километража: 300 000 - 349 999
18 јун. 14:19 , ,

BMW 520 DIZEL

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 19:39 , ,

Fiat Seicento so atestiran plin

1 ЕУР Çmimi me zbritje

Година: 1998
Километража: 15 000 - 19 999
16 јун. 20:41 , ,

VW polo 1.6 Benzin

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации