Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 мај 15:26
Link:
Претпријатие , ,

Citroen Berlingo 2021

Година: 2021
Километража: 50 000 - 54 999
17 мај 06:24
Link:
, ,

Se prodava

4 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Денес 17:44 Претпријатие , ,

Audi A3 1.9TDI 105ks uvoz Belgija 2006 extra

5 650 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 17:28 Претпријатие , ,

Peugeot 107 1.0 2010 Mobil Stef

3 499 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 16:43 Претпријатие , ,

Mercedes-Benz C220 170ks avangard unikat

9 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 13:26 Претпријатие , ,

Opel Corsa 1.2 59kw perfektna uvoz Germanija

3 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:03 , ,

Kia Venga 1.4 benzin 90ks SX 2011 so 50.000km

6 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 45 000 - 49 999
Денес 11:39 Претпријатие , ,

VW GOLF 2.0TDI 110ks SERVISNA KNISKA NOVA

7 799 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 11:39 Претпријатие , ,

CITROEN C3 1.6HDI UNIKAT UVOZ BELGIJA

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:08 , ,

Peugeot 208 1.4 Hdi (68hp) Full Oprema! NEUVEZENO!! 13g

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:36 , ,

Chevrolet Aveo 1.2 16v full oprema neuvezeno 2013

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 07:59 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5dci 66kw sport

8 350 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 07:59 Претпријатие , ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

4 990 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 07:58 Претпријатие , ,

Nissan Juke 1.5 DCI 81kw acenta 120000km

9 799 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:07 , ,

Opel Corsa 1.3

2 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:36 , ,

Opel Astra

3 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:50 Претпријатие , ,

Lancia Ypsilon 1.3 M-jet 51kw avtomatik Auto Kodeks

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 20:50 Претпријатие , ,

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks Auto Kodeks

4 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 20:50 Претпријатие , ,

Hyundai ix35 1.7crdi 85kw Euro 5 moze zamena

9 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 20:49 Претпријатие , ,

Suzuki SX4 s-cross 4x4 1.6d 120ks moze zamena

10 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 19:26 , ,

FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 TITANIUM NAVI SUV PERFEKTEN

9 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:47 , ,

Bmw 118D 143hp euro 5 2010 unikat 135.000km

6 390 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:47 , ,

Renault Megane 1.5dci 110hp 2009g NOVA KOLA

5 390 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 17:46 , ,

AUDI A4 2.0TDI 143hp 2009g DSG-AUTOMATIC NAVI

8 999 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:46 , ,

Mercedes-Benz C200 2.2CDI 136hp 2009 avantgarde

7 850 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:45 , ,

BMW F20 118D 143hp 2013g AUTOMATIC 8G SPORT NOVA KOLA

12 390 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 17:45 , ,

VW Golf 6 1.6 benzin i plin 102ks 2009 highline

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации