Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 авг. 11:44
Линк
, ,

VW Golf 7 1.6 TDI full oprema R line facelift novo16

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
17 авг. 12:41
Линк
, ,

BMW Z4 2.0

12 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999

Денес 01:40 , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI 110ks 2011god COSMO

7 590 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 18:39 , ,

Daihatsu Terios 1.5i , 105ks , 4x4 , 2010god

7 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 17:59 , ,

Otkup na zdravi i havarisani vozila

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 17:17 , ,

RENAULT CLIO - III - DIZEL 1,5 DCI FACELIFT/12

4 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 16:43 Претпријатие , ,

Seat Ibiza 1.0 MPI 80KS style 2018 new model

11 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 16:42 Претпријатие , ,

Skoda Octavia 1.0 tsi 115ks 6m/t ambition 2017

13 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 70 000 - 74 999
Вчера 16:40 Претпријатие , ,

Seat Leon 1.0 TSI 115KS 6M/T style 2018

11 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 16:35 Претпријатие , ,

Renault Clio 1.5 DCI 75KS perla white navi 2018

9 999 ЕУР

Година: 2018
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:29 , ,

Fiat Stilo 1.8

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:20 Претпријатие , ,

VW Golf 1.4tsi Ch 130.000km

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 13:19 Претпријатие , ,

VW Passat 2.0 CR TDI 4 motion CH comfortline

7 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:17 Претпријатие , ,

Ford Transit 2.2 tdci 2012 160 ps

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:09 Претпријатие , ,

Ford Transit Custom limited 2.2 tdci CH

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:09 Претпријатие , ,

Opel Corsa gsi 1.6 turbo Ch

4 750 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:00 Претпријатие , ,

Skoda Octavia RS 2.0tdi 170ps Ch

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:59 Претпријатие , ,

Skoda Octavia facelift 2.0 tdi 8V CH

6 900 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 12:57 Претпријатие , ,

Ford Transit maxi 1.8 tdci termoking

6 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 12:56 Претпријатие , ,

Seat Altea XL freetrack 4x4 170 ps tdi CH

8 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:56 Претпријатие , ,

VW TIGUAN DSG 2.0 TDI 4motion CH

12 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:55 Претпријатие , ,

Skoda Yeti 4x4 2.0 tdi cr active CH

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 12:53 Претпријатие , ,

VW POLO 1.9 tdi Sport 131 Ps CH

4 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:53 Претпријатие , ,

Fiat Panda 4x4 1.3 jtd multijet Ch

5 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:51 Претпријатие , ,

Peugeot 4007 4x4 2.2hdi platinum edition CH 7 sedista

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:50 Претпријатие , ,

Audi Q5 3.0tdi 2xS Line CH

17 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 12:48 Претпријатие , ,

Mini Clubman D 1.6 Ch

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:48 Претпријатие , ,

AUDI A3 2.0 tdi CR

11 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:45 Претпријатие , ,

FIAT 500L 1.6 16v JTD multijet CH

9 800 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 10:53
Линк
, ,

Mercedes Benz S 350 benzin i plin

5 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:36 Претпријатие , ,

Nissan Qashqai - FULL OPREMA - KOMPLET SERVIS

10 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:35 Претпријатие , ,

Smart Fortwo Pure top sostojba

2 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:41 Претпријатие , ,

Fiat Idea 1.3 multjet full perfektna Avto Niki

3 590 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:40 Претпријатие , ,

Opel Zafira 1.7 CDTI Euro 5 2010 full Avto Niki

5 290 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 01:24 , ,

BMW 316 d 2.0 sport paket panorama 2014

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 01:23 , ,

Audi A6 3.0 TDI matrix 204 KS S line 8G MULTITRONIC 2012

19 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации