Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:43
Линк
Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0tdci titanium kupeno od MiDa

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 12:20 ,

Opel Astra bertone

2 850 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 09:33 ,

Renault Clio III 1.5 dci 20th oprema

Година: 2010
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 01:09 ,

VW Passat 2.0 dizel 2012

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 22:49 ,

Audi A6 tdi Quatro 2006

5 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:43 ,

Chevrolet Camaro SS 6.2 455ks

35 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 85 000 - 89 999
Вчера 18:48 ,

Peugeot 508 2.0HDI 103kw 140ks 2012

8 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:40 ,

Citroen DS3 1.6 dizel 68kw 92ks

6 400 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:46 ,

BMW E46 320D -01 ODLICNA SOSTOJBA PALI VOZI

2 650 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:31 ,

VW Passat

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 14:15 ,

Bmw 740 x drive m paket

35 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 14:08 ,

Mazda 626

1 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:43
Линк
Претпријатие ,

Ford Mondeo 2.0tdci titanium kupeno od MiDa

5 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 13:38 ,

Opel Meriva 2004

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 09:02 ,

Audi A3 odlicno zacuvano 2007

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
18 окт. 22:47 ,

Audi A8 4.0

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 21:47 ,

BMW 530D

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 20:24 ,

Ford Mondeo 2.0 120kw

6 900 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 20:10 ,

Mercedes-Benz A 180 CDI

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
18 окт. 18:14 ,

Seat Altea 2.0 tdi 140 ks DSG

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 17:38 ,

Mercedes-Benz E220 cdi 2002

3 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 14:44 ,

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 14:01
Линк
,

Mercedes-Benz E 250 dizel

Година: 2012
Километража: 15 000 - 19 999
18 окт. 13:45 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C180d 85kw 2015

18 000 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
18 окт. 13:33 ,

Citroen C3 1.4HDI 2005

2 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 12:19 ,

Audi A6 2012

15 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 05:32 ,

VW Polo 1.4 tdi 1998

1 650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
18 окт. 01:36 ,

BMW 530

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 00:06 ,

Ford Focus 2007

2 799 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 23:30 , ,

Ford Fiesta 1.2 benzin plin 2003

2 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 18:48 ,

AUDI Q3

16 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
17 окт. 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
17 окт. 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации