Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 11:23 ,

BMW 1250 RS

13 800 ЕУР

Година: 2020
Вчера 23:56 ,

Mercedes-Benz A160 CDI 2008

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 13:23 Претпријатие ,

VW Passat 1.6 TDI 88 kw 2017

15 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:11 ,

Dacia Logan 1.5dci LS 2007

1 800 ЕУР Price Reduced

Година: 2007
Километража: 400 000 - 449 999
09 авг. 16:55 Претпријатие ,

PEUGEOT 208 AUTOMATIC 1.4 HDI 50 KW 2013 Godina

7 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
09 авг. 13:31 ,

VW Passat b7 highline 12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
09 авг. 08:12 ,

Mitsubishi Lancer 1.5 2009

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
08 авг. 19:05 ,

се продава X6M

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 16:42 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

7 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 16:26 Претпријатие ,

FORD FOCUS 1.6 TDCI 70 KW 2012 Godina

7 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
08 авг. 15:30 Претпријатие ,

Citroen C3 1.4 hdi 50 kw 2011

6 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 11:50 ,

Peugeot 307 2.0 hdi 110 konjski sili

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 03:55 ,

fiat linea 1.3 mtj

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
06 авг. 10:23 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI 2005

2 300 МКД

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 08:32 ,

VW Arteon R-LINE 2.0TDI DSG7 exclusive

39 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 70 000 - 74 999
29 јул. 13:11 ,

Citroen Xsara Picasso 1.6hdi panorama

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
28 јул. 17:21 ,

Hyundai Poni

700 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
24 јул. 12:48 ,

Skuter

500 ЕУР

Година: 2007
23 јул. 15:55 ,

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake

18 700 ЕУР

Година: 2015
Километража: 140 000 - 149 999
23 јул. 15:25 ,

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI !!!

2 800 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
23 јул. 07:29 ,

BMW 530 M Touring

20 990 ЕУР Price Reduced

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
22 јул. 15:53 ,

MERCEDES C 350 CDI 4 MATIC

12 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
21 јул. 07:20 ,

Citroen C2 1.4 Dizel

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
20 јул. 09:33 ,

Mercedes Benz 250

Година: 1993
Километража: 0 - 4 999
16 јул. 17:40 ,

Nissan qashgai 1.5 dci, 2010

7 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 15 000 - 19 999
16 јул. 17:27 ,

BMW 520 ANGLISKO

9 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
15 јул. 09:43 ,

Ford Mondeo 1.8TDI

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
15 јул. 00:39 ,

Passat b6 2009god.

7 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
14 јул. 15:18 ,

A160 odlicen ekonomicen

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
13 јул. 22:41 ,

Hyundai Elantra GLS 1.6 - Прв Сопственик 25.000 км

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации