Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 17:46 ,

BMW 320d 177ks facelift

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:09 ,

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
17 мај 21:35 ,

Daewoo Tacuma 2001

3 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
17 мај 22:27 ,

VW Golf 5 2.0 TDi

4 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 мај 21:00 ,

Daewoo Tacuma 2001

3 000 МКД

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 13:43 ,

Range Rover Evoque hse dynamix lux nov

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
11 мај 23:20 ,

Mercedes-Benz E 320cdi avantgarde

Година: 2003
Километража: 300 000 - 349 999
11 мај 16:21 ,

Citroen Saxo 1997

1 200 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 01:24 ,

Audi A8 2011

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
07 мај 16:32 ,

Chevrolet Nubira 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
06 мај 17:44 ,

VW Polo 1.2

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 19:59 ,

Opel Vectra 1.8 16v

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
23 апр. 16:59 ,

Renault Laguna estate 1.5 dci

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
22 апр. 21:34 ,

Renault Kangoo karavan

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
20 апр. 02:16 ,

VW Sharan 2012 20 170ks na ch tabli

9 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 20:01 ,

Se prodava Ford Mondeo

950 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
12 апр. 16:13 ,

Renault Megane Grandtour 3 2012 1.5dci

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
09 апр. 10:51 ,

Ford Fiesta 1.4 TDCI 50kw 2007 automatik

2 850 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 22:56 ,

Audi A3 S-Line 5900€

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 23:02 ,

Audi A4 2007

Година: 2007
Километража: 30 000 - 34 999
28 мар. 00:50 ,

Mercedes-Benz E 280 2004

6 200 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации