Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 16:01
Линк
Претпријатие ,

Ekstra opel

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 15:51
Линк
Претпријатие ,

Renault Fluence 2013 dizel 1.5

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
10 окт. 18:04
Линк
,

Citoren xsara

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 09:49 ,

VW Golf 2.0TDI s-line extra ponuda

5 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 02:25 , ,

Peugeot 307 Itno

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 01:21 ,

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi 2005

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:48 , ,

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:46 , ,

Fiat Ducato pali vozi

5 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 450 000 - 499 999
Вчера 23:46 ,

Ford Focus Kabrio coupe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:27 ,

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:25 ,

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 21:39 ,

BMW X1 18D 143ks M paket

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:17 ,

VW Sharan 2006 dizel

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:03 ,

Audi A4 2.7 TDI LED 2009

10 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:36 ,

BMW 4.0 X5

19 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:52 Претпријатие ,

Mazda 6 dizel 2008

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:06 ,

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:42 ,

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 16:36 ,

Hyundai ix55 2008-prva registracija 2010 godina...ull oprema

12 000 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:01
Линк
Претпријатие ,

Ekstra opel

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:22 ,

Citroen AX benzin

Година: 1992
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:51 ,

VW Passat 2.0 TDI

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:45 ,

Toyota Avensis Verso D4D

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:30 , ,

VW Golf 5 GT sport

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184ks X-Drive 2013

17 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 11:50 ,

Mercedes-Benz A160 CDI klima uvoz od Germanija

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 11:34 ,

Maserati Ghibli V6 3.0 diesel

Година: 2015
Километража: 60 000 - 64 999
Вчера 10:58 ,

VW GOLF 7 1.6 -13

9 000 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:37 ,

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 09:44 ,

Citroen C3 Picasso 1.6hdi 110ks

4 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 09:11 ,

Mercedes-Benz S 350 AMG 4Matic Bluetec

43 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 03:20 ,

BMW X1 25D facelift X drive 2013

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 02:40 ,

BMW 320D modern line 2014

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 02:12 ,

Mercedes-Benz 200

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
Вчера 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
18 окт. 23:37 ,

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
18 окт. 23:23 ,

Bmw X3 2.0d 184ks x-drive 2013

17 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
18 окт. 22:26 ,

Bmw X1 18D 143ks x-drive

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
18 окт. 22:12 ,

VW Sharan 2001 so full oprema

3 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации