Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:17 ,

Audi q7

13 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
17 окт. 23:27 ,

Renault Laguna 2.0 dci

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
17 окт. 19:26 ,

Audi A4 povolno

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
17 окт. 11:44 ,

Audi A4 2.0 tdi 143 ks PERFEKTNA SOSTOJBA

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
10 септ. 04:58 ,

Се продaва Renault Megane

1 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 140 000 - 149 999
11 авг. 21:10 ,

Nissan Qashqai 2014 dizel 1.5

12 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
11 авг. 19:58 ,

Mercedes Benz A180 CDI

5 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
05 авг. 18:32 ,

Fiat Punto

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
01 авг. 11:42 ,

Rover 420 cel za delovi!

500 ЕУР

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
20 јул. 11:44 ,

VW Golf 3 1.9tdi 1993

Година: 1993
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 09:02 ,

Toyota avensis 2010,full.prekrasna2.2,150k.s

7 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
30 јун. 07:11 ,

Nissan Qashqai 2014 dizel 1.5

12 800 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
24 јун. 18:06 ,

Volvo V40 1.6 diesel

10 400 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 10:32 ,

Hyundai Elantra 1.8i 140ks 2014

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 21:37 ,

SE PRODAVA VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0 TDI

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
30 апр. 10:06 ,

Odlicno zacuvan avtomobil

2 599 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 апр. 11:58 ,

Hyundai Elantra 1.8i 150 ks 2014

1 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
23 апр. 19:08 ,

Alfa Romeo 147 vo odlicna sostojba

2 100 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 12:24 ,

Hyundai i30 2009

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 23:24 ,

Nissan Navara

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
12 мар. 14:39 ,

Mercedes-Benz ML 320 2006

11 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
21 фев. 13:01 ,

Se prodava

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 180 000 - 189 999
15 фев. 01:04 ,

Mercedes-Benz A170 CDI

2 070 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
03 фев. 04:21 ,

Se prodavam audi a4

1 250 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
01 фев. 02:00 ,

Se prodava passat cc

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
01 фев. 01:58 ,

Se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 0 - 4 999
23 јан. 08:05 ,

Audi A3 2008 god.

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации