Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

23 мај 20:18
Link:
,

Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
15 мај 21:05
Link:
,

Peugeot 307 2.0 100 kw SW HDI

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:18
Link:
, ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999

Денес 11:20 ,

BMW X5 E53

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 08:56 , ,

Mercedes-Benz E320 2007

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 08:46 ,

Ssangyong Kyron 2007

6 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 06:18 ,

VW Golf VI 2009

7 150 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:07 ,

Bmw x6 35D

23 000 МКД

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:56 ,

Mercedes-Benz E Class

4 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 22:38 ,

Mercedes-Benz s class 2006

14 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 19:15 , ,

Bmw x6 35d

23 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:51 , ,

Alfa

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:04 ,

Audi A6 S-Line Quatrro V6

8 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 07:32 Претпријатие ,

Fiat Doblo Maxi 1.3 dizel 2012

Година: 2012
Километража: 350 000 - 399 999
23 мај 20:21 ,

Mercedes Benz C Class

2 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
23 мај 20:19 ,

Audi A4 2.0 TDI 2018 ��������

24 900 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 20:18 , ,

Golf 7 2.0 TDI

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 20:18
Link:
,

Touareg 3.0 v6 4×4

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
23 мај 20:17 ,

Audi A7 S-Line

26 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 18:44 Претпријатие ,

Skoda Octavia 2013

4 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 18:40 Претпријатие ,

Skoda Octavia 2013

4 950 ЕУР Price Reduced

Година: 2013
Километража: 100 000 - 109 999
23 мај 18:39 ,

Ford Kuga Titanium 2010 4x4

10 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 16:53 Претпријатие ,

Avto plac Avtocentar Tetovo

Година: 2007
Километража: 95 000 - 99 999
23 мај 16:52 Претпријатие ,

Range Rover Evoque 2.2 SD4 4x4 2014 Avtocentar

23 300 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 16:52 Претпријатие ,

Opel Antara 2.2cdti 120kw 4x4 avtomatik 2012 Avtocentar

11 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 140 000 - 149 999
23 мај 16:51 Претпријатие ,

Mercedes-Benz ML 280 CDI 140kw 4x4 2006 Avtocentar

9 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 16:50 Претпријатие ,

Land Rover Freelander 2.2 td4 112kw 4x4 2008 Avtocentar

8 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 16:49 Претпријатие ,

Mitsubishi Outlander 2.0 TDI 4x4 2008 Avtocentar

7 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 16:48 Претпријатие ,

Nissan Qashqai 1.5 DCI 78kw 2008 Avtocentar

6 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 16:47 Претпријатие ,

Lancia Thema 3.0 CRD 176kw 2014 Avtocentar

21 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 16:46 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C 220cdi 125kw 2009 Avtocentar

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 16:45 Претпријатие ,

VW Golf 6 2.0tdi 110ks gtd 2009 Avtocentar

7 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 16:44 Претпријатие ,

Audi A4 2.0 TDI cabrio 2008 Avtocentar

7 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 16:43 Претпријатие ,

Audi A3 2.0TDI 170ks 2008 Avtocentar

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 16:43 Претпријатие ,

Citroen C5 1.6 HDI 80kw 2010 Avtocentar

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 16:42 Претпријатие ,

VW Touran 1.9 TDI 77kw 6 brzini 2008 Avtocentar

5 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 16:41 Претпријатие ,

VW Golf 5 1.9 TDI 66kw 2007 Avtocentar

4 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 16:40 Претпријатие ,

VW Golf 5 Plus 1.9tdi 77kw 2006 Avtocentar

4 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 16:39 Претпријатие ,

Seat Leon 1.9 TDI 77kw 2010 Avtocentar

5 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации