Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Возила | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 08:56 , ,

Mercedes-Benz E320 2007

6 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
29 јун. 13:01 , ,

Opel Astra

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 20:16 , ,

Golf 7 2.0 tdi

13 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 09:42 , ,

Opel zafira 1.8 2004

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
26 јун. 12:47 , ,

Opel Astra H 2005 1.7 diesel

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 13:20 , ,

Jaguar S Type

4 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
14 јун. 00:15 , ,

Bmw 525 xdrive

21 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
12 јун. 13:13 , ,

Sport feder golf 6

100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 30 000 - 34 999
31 мај 02:25 , ,

Sucuvan uvezen od svejcaria

6 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
04 мај 23:43 , ,

BMW X6 40d xdrive sport 2011

26 000 МКД

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
02 мај 23:34 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 116hp

2 400 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
01 мај 01:11 , ,

Opel Corsa 1.2 Twin Sport 57Kw

2 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 140 000 - 149 999
29 апр. 12:06 , ,

Bmw 123d BiTurbo 204ks 2008

8 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
27 апр. 05:27 , ,

Smart

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
21 апр. 11:01 , ,

BMW X 3 2.0 xdrive 178ks 2009 automatic

8 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
08 апр. 03:00 , ,

Bmw 320xd e90 facelift

10 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
21 мар. 12:33 , ,

GOLF 5 1.9 77 KW 2007

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
20 мар. 19:02 , ,

GOLF 5 1.9 77 KW 2007

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
20 мар. 19:12 , ,

VW Golf 5 1.9 77kw 2007

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
19 мар. 12:20 , ,

Citroen Berlingo 2004

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
14 мар. 11:30 , ,

Audi 1.8 turbo 1996

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
14 мар. 11:29 , ,

Mercedes-Benz C 220 cdi clasic

1 600 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
14 мар. 11:13 , ,

Renault clio

1 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
14 мар. 10:47 , ,

Polo 1.4

2 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
26 фев. 22:11 , ,

Matiz Daewoo 2007

Година: 2007
Километража: 90 000 - 94 999
22 фев. 15:43 , ,

Jaguar X Type 4x4 v6 2002

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
16 фев. 15:46 , ,

BMW 520 2009

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
12 фев. 23:44 , ,

Audi s5

22 МКД

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999
04 фев. 23:05 , ,

Audi A4 1994

1 500 ЕУР

Година: 1994
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се продава Се купува Се изнајмува Се бара за изнајмување | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации